Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Van más is rajtam kívül, aki...

Van más is rajtam kívül, aki egyáltalán nem követi a focit és kizárólag csak a liberálisok reakciójából értesül az eredményekről?

Figyelt kérdés

Személy szerint engem egyáltalán nem érdekel a futbal. Nem is nézem.


Viszont amikor a Facebook falamon látom, hogy a liberális konmentelők őrjöngenek, akkor tudom, hogy nyertünk.

Pár napja is mindenfelé azt olvasom, hogy "merazegésségügymegazoktatás!" és egyből tudtam, hogy a magyar válogatott bejutott az eb-re. Minnél jobban őrjöngenek, annál jobban sejthető, hogy sorsfordító nyeresége volt a magyar válogatottnak.


Amikor meg ujjongást látok, akkor tudom, hogy vesztettek. Minnél nagyobb az öröm annál jobban kapott ki. Amikor andorrai meg francia zászlókat láttam liberálisoktól, akkor tudtam, hogy Andorra meg Franciaország legyőzte Magyarországot.


De én személy szerint egy percet sem nézek futbalt és totál hidegen hagy.


Más is van rajtam kívül, aki egyáltalán nem követi a focit és kizárólag a liberálisok őrjöngéséből értesült arról, hogy nyertünk?



nov. 19. 17:22
1 2
 1/15 anonim válasza:
13%

Teljesen egyetértek :D

Állítólag a ballib oldal utálja a focit, ahhoz képest a kedvenc témájuk. Szorongva, reszketve várják, hogy kikapjon a magyar csapat, és ennek örülnek.

Nyilván tisztelet a kivételnek, de a keménymag, akik a leghangosabbak, pont így viselkednek.

nov. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Érdekes én sehol nem látok liberális őrjöngést. Nyilván sokan nem szeretik, ami az egész körül forog (hogy kvázi ezzel igazolják maguknak a fideszesek, hogy mennyire megérte azt a temérdek pénzt költeni a focira). Andorrai meg francia zászlót végképp nem láttam, de még ha volt is ezek szélsőséges esetek, mint ahogy jobboldalon is vannak bőven szélsőséges dolgok..
nov. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
#1 Ennyi erővel Gyurcsány meg MZP a fidesz szerint politikai hulla, mégis velük riogatnak 12 éve.. na tessék..
nov. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
14%

"Érdekes én sehol nem látok liberális őrjöngést."

Persze, mert már egy jó ideje veretlen a magyar csapat. Első helyen ki is jutottunk az EB-re. Ilyenkor mélyen hallgatnak, nem beszélnek arról milyen jól játszunk.

Csak akkor veszik elő a foci témát, amikor kikapunk. És csodálkoznak miért tartják őket nemzetellenesnek.

nov. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
#1 ez a baloldal most is ott van melletted a szobádban, vagy csak a fejedben létezik?
nov. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
#4 Mint ahogy írtam, azért utálják sokan a válogatottat, mert ezzel igazolják magukat a fideszesek, hogy mindent milyen jól csinálnak, illetve mert a kedves miniszterelnök urunk legfőbb hobbija, amire égetni kell a pénzt, hogy legyen valami eredménye. Mintha az országunk legfőbb és elsőszámú problémája lenne a válogatottunk szereplése. Én is szeretem a focit, de attól még nem lesz számomra fontosabb erre költeni, mint a sokkal súlyosabb problémákra..
nov. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%
Nem kell a fociba is a politikát vinni.
nov. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
45%
Ha a Fradi kikap, azzal tényleg mindig tele a liberális média. Vagy amikor a válogatott valami miniállam amatőr csapatától. Amúgy szerintem is gáz ez azután, hogy ennyi pénzt öntött beléjük a kormány. Másik oldalról fura, hogy ilyenkor eltűnik a kisujjeltartós elitista ignorancia. Minden más esetben azzt mantrázzák, hogy ők túl jók, túl felsőbbrendűek, hogy az aljanép sportjával foglalkozzanak.
nov. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem nézem a focit regebben néztem és a hírekből értesülök az erdményekről, persze azért örülök ha jó eredmény születeik. 👍
nov. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
15%
Az, hogy itt tart ma a magyar foci, ahol tart, az egyetlen embernek köszönhető, Orbán Viktornak. Tetszik, nem tetszik, ez a valóság. Ha ő nem épített volna stadionokat, nem hozta volna ide a csodaedzőt, sehol nem lennénk. Isten óvja minden lépését!
nov. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!