Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Van más is rajtam kívül, aki...

Van más is rajtam kívül, aki egyáltalán nem követi a focit és kizárólag csak a liberálisok reakciójából értesül az eredményekről?

Figyelt kérdés

Személy szerint engem egyáltalán nem érdekel a futbal. Nem is nézem.


Viszont amikor a Facebook falamon látom, hogy a liberális konmentelők őrjöngenek, akkor tudom, hogy nyertünk.

Pár napja is mindenfelé azt olvasom, hogy "merazegésségügymegazoktatás!" és egyből tudtam, hogy a magyar válogatott bejutott az eb-re. Minnél jobban őrjöngenek, annál jobban sejthető, hogy sorsfordító nyeresége volt a magyar válogatottnak.


Amikor meg ujjongást látok, akkor tudom, hogy vesztettek. Minnél nagyobb az öröm annál jobban kapott ki. Amikor andorrai meg francia zászlókat láttam liberálisoktól, akkor tudtam, hogy Andorra meg Franciaország legyőzte Magyarországot.


De én személy szerint egy percet sem nézek futbalt és totál hidegen hagy.


Más is van rajtam kívül, aki egyáltalán nem követi a focit és kizárólag a liberálisok őrjöngéséből értesült arról, hogy nyertünk?



2023. nov. 19. 17:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
77%

Na ezért ez nem így van, Viktor magába édeskevés.

Ez egy közös siker.

2023. nov. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Engem nem érdekel a foci egyáltalán. Azokat a sportokat szeretem, ahol "meg kell semmisíteni" az ellenfelet. Tehát a küzdősportok, ahol vagy ki kell ütni a másikat, vagy addig fojtogatni amíg le nem kopogja vagy amíg szét nem verjük. Illetve még a sakk is, mert tulajdonképpen ott is el kell pusztítani az ellenséget, csak ott a figurákon keresztül. Előnye, hogy sakkozás miatt még nem szenvedtem fizikai sérüléseket.


De az, hogy most ott rugdossák a labdát meg szaladnak utána az engem annyira nem köt le.

2023. nov. 19. 18:53
 13/15 anonim ***** válasza:
29%
Az ellenzékieknek teljesen összemosódott a foci és a fidesz. Engem teljesen hidegen hagy a politika, de nagy focirajongó vagyok. Ha tudom hogy vannak fidesz-gyülölők egy társaságban akkor nem is igazán említem meg hogy szeretem a focit, mert őket ez vérig sérti.
2023. nov. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
36%
Ekkora hazug kérdésfeltevést már itt is rég olvastam, gratulálok!
2023. nov. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem ezt csak te képzeled be magadnak.

Amúgy meg mi a pöcsömnek teszel fel ilyen kérdést ha nem érdekel a futball, én sem kommentelek vagy kérdezek a teniszről, kézilabdáról mert pont telibeszarom.

Mellesleg én nem szeretem a nemzetemet. Nekem nem elég annyi mint a legtöbb átlag embernek, hogy valamilyen ország, kontinens vagy zászló lebegjem a fejem fölött és emiatt érezzem az összetartást. Szeretem a futballt, nagyon. De amit a nemzeti összetartásról mesélnek az csak képmutatás amivel a hétköznapi prolik agyát nyomják tele. A politikai skálán valahol középen mozoghatok mert rendelkezek balos és jobbos nézetekkel is. Nekem legfőbbképpen az átlag magyar mentalítással van gondom.

2023. nov. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!