Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek nem ciki, amit a...

Szerintetek nem ciki, amit a Cristiano Ronaldo csinál most?

Figyelt kérdés

Mielőtt nekem esne valaki: nagyon szerettem a Realban és megmutatta a Juvéban is a kvalitásait. Hihetetlen munkabírású a pali, nem sok játékos lesz a következő évtizedekben, mint ő.


De..


Amióta elment a szaudiakhoz, szerintem annyira vérciki, amit csinál. Jönnek azzal, hogy mennyi gólt lőtt az évben, hasonlítják az elit bajnokságban szereplő gólvágókhoz, ünnepelteti magát a gólok után. Könyörgöm, most az se jut eszembe, hogy Al-Holapi**ában játszik, komolytalan teveliga amiből a szaudiak saját szórakozást csináltak. Az NB1 magasabb szintű, mint az a liga.

Az egész olyan, mint amikor tízenpár évesen lementünk a focipályára de ott voltak az alsósok is, szóval tönkrevertük őket, mert jó móka volt.

Na, és akkor ebbe a ligába került a Ronaldo. Mármint ne értsétek félre, menjen, keressen egy vagon pénzt, de ne csináljunk már úgy, mintha a teveligát bármiben is össze lehetne hasonlítani az európai élfutballal. Hát vicc.

Messi amióta elment Miamiba, alig olvastam róla valamit. És miért? Mert levezetni ment oda, kocogni, sok pénzt keresni, de nem veszi már komolyan és nem is csinál úgy, mintha az lenne.

5 év múlva arra sem fogunk emlékezni, hogy létezett a csapata de lehet, hogy nem is fog. Ugyanezt csinálták annak idején a Mahacskalánál is, de az sem érdekelt senkit..



dec. 8. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

Nem értem, mi ebben a ciki: pénzt keresni van ott.

Az, hogy ezt hogyan tálalja a média, ahhoz nem sok köze van.

dec. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%

Nyilvánvalóan többek között vele is próbálnák az arab bajnokságot felfuttatni.


Hidd el 4-5 év múlva jóval magasabban jegyzett lesz.

(én sem bírom amúgy ezt az arab jelenséget a fociban)

dec. 9. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
29%

"(én sem bírom amúgy ezt az arab jelenséget a fociban)"

én máshol se (pl. autóversenyzés)

dec. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 MGéza ***** válasza:
32%
Azért Ronaldo elég rendesen szórta a gólokat az Eb selejtezőjében is, szóval nem csak a teveligában jó. Ott még adnak neki sok pénzt hogy lássák játszani, ő meg nem enyhén nárcisztikus alkat, miért is ne ünnepeltesse magát? Inkább az a baj, hogy hellyel-közzel az is felvetődött, hogy ezt a viselkedést abban az országban nem kéne eltűrni, de hát Ronaldo az Ronaldo, nem pedig Juszuf az U20 válogatottból...
dec. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
95%
Teljesen egyetértek veled. Régen én is imádtam, elképesztő volt amit leművelt a Reálban és a Juvéban is. De most szerintem is gáz, ahogy ünnepelteti magát a semmiért
dec. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!