Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit néznek egy ilyen felvételi...

Mit néznek egy ilyen felvételin? Vagy hogy működik?

Figyelt kérdés

Jelentkezett a tesom egy kosar egyesulethet, de kérdezte hogy mukodik nem tudtam rá válaszolni de egyébkent én is kivancsi lennék. Hogy ezt most akkor csapatban mérik fel a tudását vagy egyedül ziccerek meg ilyenek?

Es hogy hogyan lehet felkészülni... Mert megkert hogy segítsek neki, meg hogy nezzek utanna mert ő nem talált semmit. Mosnom oles jo segitek. Segitenék neki de nem tudom hogy hogyan lehetne felkészulni.


Valami ötlet?

Meg hogy ez hogy is mukodik, mire lehet számítani?



dec. 15. 16:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Sok mindentől függ, de ezdket nezhetik:


Állóképesség, fizikum, erőnlét

Dobótechnika

Labdabiztosság, cselezés

Csapatjáték, passzok, "Lát" e a pályán

Taktikai ismeretek

dec. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Valószínű, hogy egy csapat edzésen nézik meg, azaz nem egyedül, hisz a feladatok közben pikk pakk kiderül, hogy milyen a mozgáskoordinàciója, dobótechnikája stb. ( ahogy az előző válaszoló is írta) .

Felkészülni nagyon nem lehet , illetve attól függ, hogy mennyi idő van rá és hogy mennyi idős. Az alapokat az edzők egyből látni fogják akár egy edzés után. Ha pedig úgy látjàk, hogy van fantázia benne akkor bármi fejleszthető. Remek példàkat tudok mondani a sajàt környezetemből h tehetségesnek kikiáltott jàtékos hogy tűnt el és egy kevésbé tehetséges rengeteg munkàval hogy lett euroligagyőztes csapat vezére.

dec. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!