Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mi a véleményetek az alábbi...

Mi a véleményetek az alábbi sportokról?

Figyelt kérdés

Krikett

Jégkorong

Vízilabda

Asztalitenisz

Sportlövészet



jan. 15. 18:48
 1/1 Psycho ***** válasza:
100%

A krikettről nem tudok nyilatkozni, mert kb. semmit sem tudok róla. Annyit biztos nem, hogy véleményt formáljak.


A jégkorong egy látványos sport lenne, ha látnám a korongot 😂😅 Irigylem, becsülöm és csodálom, hogy milyen "otthonosan", stabilan mozognak a jégen a sportolók. Amit nem szeretek benne, amikor nekiállnak püfölni egymást. Wtf!?


A vílilabdában mi vagyunk a császárok 😁 Viszont egészen brutális műfaj, nem is labdajáték, hanem küzdősport. Elképesztő kondi és fizikum kell hozzá. Kár, hogy ennyire gyilkolós, mert amúgy megvan ennek is a szépsége.


Az asztalitenisz jópofa, néha próbálkoztam vele. Tud egészen látványos lenni. Egészen elképesztő, a távolkeletiek mennyire jók benne!


A sportlövészet meg olyan sport, amit 100x élvezetesebb csinálni, mint nézni (szerintem, de biztos van, aki ezzel máshogy van). Lőttem már, szóval tudom, milyen érzés mindkettő. Kívülről nem olyan látványos, de nagy önfegyelem/önreguláció kell hozzá.

jan. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!