Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Magyarország szerintetek...

Magyarország szerintetek ismegnyeri a jövő évi futball EB-t?

Figyelt kérdés
3 eve az EB-n klasszisokat vertunk szorongattunk meg. Most miert nem tdnak egyesek azonosulni azzal. Hogy esetleg vegig menetelhetunk. Hihetetlen jo valogatottunk van csodas szovetsegi kapitannyal vilagklasdzis jatekosokkal. Szerintem egesz Europanak meglepetest fogunk okozni. Dominik is igy foalmazott mikor kijutottunk. Es ha valakinek hinni kell az O. Hajra Magyarok Hajra Rossi. Es mindent koszonunk minden jokedvu napunk a Ti meccseitek miatt volt. Koszonjuk Nektek. 😊💖
febr. 4. 13:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem mi fogunk nyerni.
febr. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Nem fogják megnyerni, de egy elődöntő benne van.
febr. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az sincs benne, nagyon max negyeddöntő. Mellesleg 3 éve senkit se vertünk meg az EB-n, 2 döntetlen, 1 vereség. A 2016-os EB-n még legalább egy győzelmünk is volt...
febr. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Nem látom esélyét, de szerintem egy nyolcaddöntőbe jutás realitás lehet.
febr. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
De egyébként nem jövőre lesz az EB, hanem idén nyáron.
febr. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Felültél a média hype-nak...

Vagyok le az 1%-os extrémitást és maradjunk a realitás talaján...


Megvertünk egy motiválatlan angol és német válogatottat, de a vmiért küzdő olaszoktól oda-vissza kikaptunk.

Lehoztunk egy veretlen selejtezőcsoportot, de nem a hollandok, spanyolok, olaszok voltak az ellenfeleink, hanem "csak" egy szerb-monti duó. S azt se feledjük, hogy Bulgáriában egy 97. perceb szerzett öngól kellett és az itthoni szerb meccsen 20 perc alatt lőhettek volna 4-et, amiből 2-t a VAR vett el...


Szóval azért szépek az eredmények, de ha mögéjük nézünk, azért árnyalódik a kép...


A németek ellen reálisan nem eszünk meg sok sót. Eleve a bosszúvágy, a visszavágás miatt, másrészt nekik ez otthoni EB.

A skótokkal partiban lehetünk, de azért a brit stílus nem nekünk tetsző.

A svájciak meg kicsit alul vannak értékelve...


De legyen meg a továbbjutás... Onnan? Jön egy MOTIVÁLT belga, olasz, francia... csapat és feltörlik velünk a padlót.


Szóval a realitás velem azt mondatja, hogy nyolcaddöntő kb benne van.

febr. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt.
febr. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
85%
Hát azért a világklasszis szóval csínnyán bánnék, bár Orbán, Gulácsi, Szoboszlai és Sallai tényleg jók, de világklasszis inkább talán a Musiala meg a Wirtz, illetve Granit Xhaka is nagyon jó.
febr. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Sztem a csoportból tovább jutás is nagy szó lenne és nem tűnik lehetetlennek, utána még 1 kör már nagy buli lenne.
febr. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
73%

Egyébként lehet, hogy nem egy topfavorit pl a franciák, portugálok, belgák, angolok, nyerik az eb-t, legalábbis az Afrikai Nemzetek Kupájában, meg az Ázsia kupán elég erős csapatok véreztek el.

Jordániáról, Katarról nem gondoltam volna, hogy eddig elmennek, de Kongótól meg Dél-Afrikától sem vártam elődöntőt.

febr. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!