Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mennyire érdemes havi tagságot...

Mennyire érdemes havi tagságot vásárolni egy adott csoportba hogy azok nyerő tippeket osszanak meg?

Figyelt kérdés
Gondolok itt speciell foci tippekre ,mindig látom hogy ez meg az mennyiket nyert, és elgondolkoztam rajta hogy vajon ez valós hogy ez igy betud jönni? Van esetleg valakinek ezzel tapasztalata?

febr. 4. 19:17
 1/9 anonim válasza:
82%

Ez humbuk..en nem vasarolnek a helyedben semmilyen ilyen es ehhrz hasonlo tagsagot. Mit gondolsz honnan tudnak a helyes szamokat, vagy tippeket, v barmit?? Sehonnan, csak amitas.

Neked ugyanolyan eselyed van helyesen tippelni, mint nekik.

Ez olyan felesleges penzkidobas lenne. Istenem... meg ha tudjak is a megoldast, szted elmondanak?

febr. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, csak érdekelt hogy működik ez a dolog :)
febr. 4. 19:53
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Sváb barátom azt mondta erre rossz magyarsággal: Ez HUNBUG !!!
febr. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%

MINDEN!!!! ami könnyű, gyors és olcsó meggazdagodást ígér az átverés és csak az fog belőle könnyen, gyorsan és olcsón meggazdagodni, akinek a szövegét beveszed és fizetsz miatta neki.


HA esetleg egy korrekt csoportot, tanfolyamot, egyebet találsz, akkor az nem fog könnyen, közvetlenül gyorsan felhasználható infókkal szolgálni, hanem tananyagot, feladatokat ad, amivel dolgoznod kell, hogy elsajátítsd és jól megvalósítsd és csak akkor fogsz vele (egyáltalán nem könnyen és gyorsan) pénzt szerezni vele, ha jól tanulsz, sokat dolgozol vele és jól hasznosítod a tudást, amit ők átadtak neked.

Egy ilyen sportfogadási témánál ez azt jelenti, hogy nem azt fogják megmondani neked, hogy XXX1122121XX21-et játssz meg a totón, hanem információkat, elemzéseket, valószínűségeket osztanak meg különböző csapatokról, hogy itt ez a játékos sérült nemrég, ott azt a játékost vették meg, ilyen statisztikáik vannak, ilyen statisztikái vannak a másik csapatnak, ezek alapján ilyen valószínűséggel várható, hogy ez a csapat fog nyerni, olyan valószínűsége van, hogy a másik csapat fog nyerni - de ez csak valószínűség, statisztika és információ, ami alapján a döntést ugyanúgy neked kell meghozni és az eredmény sem lehet soha 100%-os. Olyat meg valószínűleg egyáltalán nem fognak mondani, hogy ez a csapat nyerni fog, az meg veszíteni, mert ezt nem lehet 100%-ra előre tudni.

febr. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
20%

Ez hazugság. Egy korrekt csoport tippadója azt fogja mondani, hogy ezt az opciót fogadd meg ilyen szorzón és ennyi rész bankrollal.

Kérdező, érdemes tippadókra előfizetni, viszont a te feladatot kiválasztani és elkerülni a kóklereket.

febr. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
42%

Az nem is kérdés, hogy a tippadó az a tuti tippet fogja mondani.


Csak az a kérdés, hogy mennyire jön be tényleg az a tipp.

febr. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerencsejáték (és tippek) helyett inkább tanulásba fektess. A tudás jobban megtérül, mint a szerencsejáték.
febr. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
20%
Jól van gci :D hiába pofázik itt az ember, pontozzatok csak le, így van! Sok barom, hihetetlen, hogy 2024-ben még mindig magyarázni kell, hogy meg lehet élni sportfogadásból. :D
febr. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

Én nem jelenteném ki csípőből, hogy nem jó az előfizetés ilyen csoportokba.

Jelenleg is benne vagyok egy ilyen csoportba és bőven plusszban vagyok.

Én se nem értek hozzá, se nem érdekel a foci. Ők nyomonkövetik a sportot és van benne tapasztalatuk.

Az én véleményem az, hogy nem mindegy milyen csoportba fizet elő az ember és kik adják a tippeket. Az igaz hogy tényleg sok a kókler, megkell keresni azokat akik tudják mit csinálnak.

febr. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!