Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Le fog mondani a férfi vízilab...

Le fog mondani a férfi vízilabda válogatott kapitány a tegnapi fiaskó után?

Figyelt kérdés
A fiúk tegnap történelmi égést hoztak össze, a franciáktól(!) akik ligákkal gyengébbek, kikaptak a negyeddöntőben. Ilyen a történelemben nem volt még. Ezek után szerintem az lenne a minimum hogy azonnal lemond a kapitány. Lehet erre számítani?

febr. 14. 10:08
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Alapvetően meghatározó egy edző vagy szövetségi kapitány személye, de úgy gondolom, hogy nem minden esetben ő tehető felelőssé 1-1 gyenge szereplésért. Ha jól tudom nyert már világbajnokságot a magyar válogatott szövetségi kapitányaként, szóval nem egy rossz szakember, de a játékosoknak is magukba kellene nézniük, mert tegnap nagyon nem voltak ott fejben a mérkőzésen.
febr. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Olimpia előtt már nem hiszem hogy váltanának.Megakasztaná a felkészülést.
febr. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Én úgy tudom hogy egy-egy világverseny után beszámolót kell tennie a szövetség felé a szövkapitánynak ott nyilván eldöntik közösen hogyan tovább illetve nem tudjuk mik vannak a szerződésben de olimpia előtt szerintem sem fog és azért ebben a játékosok is benne voltak bőven
febr. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Kérdező, hagyjad már ezt a "történelmi" hülyeséget, Argentina is kikapott Szaúd-Arábiától a foci-vébén, ilyen a sport. Te meg egy vereség miatt kirúgnád azt a szakvezetőt akivel fél éve még világbajnokok lettünk...
febr. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%

Jó lenne, de úgysem fog, gyenge edző mint az elődje Märcz Tomi volt…

Kemény Dénest kène visszahozni, vele is nyertünk egy VB-t minimum (2003), jah meg még 3 olimpiát zsinórban:DD

febr. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%
És vannak, akik Rossi helyett neki adták volna az év edzője díjat.
febr. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60%

Imádom Rossit illetve a munkát amit csinál

DE ha csak a számokat nézzük akkor Vargával van egy EB ezüst illetve egy VB arany

febr. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért mondana le?

Gondolkodjunk már távlatokban!!!!


A nőknél is, volt egy balul sikerült EB! Fogadok, sokatok itt a kapitány fejét követelte, erre most kinn vannak az olimpián.


Tudom, sokak eszetlenül rohannak előre, minden gondolkodás nélkül, de van egy olyan elv: "a nagyobb jóért"

febr. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!