Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Lehet foci stadiont bérelni?

Lehet foci stadiont bérelni?

Figyelt kérdés

Lehet ez nagyon hülye kérdés.

Viszont a baráti és céges társaságunk minden tagja óriási foci rajongó kisgyerek kora óta. Senkinek nem adatott meg, hogy focista legyen és pályára léphessen egy stadionban nézők előtt, de ha lenne erre lehetőség, azt biztosan soha senki nem felejtené el.

Nyílván nem a legnagyobb stadionjainkra gondoltam, de nem is megyei szintűekre, pl ZTE stadionja az óriási lenne, de az már azért nyílván elég komoly, kisebbel is beérnénk.

Vagyunk annyian, hogy 2 csapattal, cserékkel kiálljunk egymás ellen egy 90 perces meccs erejéig és nézőkből is egy 1000 fő eljönne.



febr. 23. 15:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos lehet.
febr. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem. És pont emiatt felesleges a sok stadion.
febr. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tuti nem lenne olcsó mulatság
febr. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sztem lehetne, de k. sokba kerülne
febr. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Biztos talaltok egy jo allapotu nb3as stadiont ahol ez megoldhato lenne.
febr. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerintem stadiont nem, de pályát igen. Kicsi pályát is meg nagy pályát is! Ajánlom: V30
febr. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tremészetesen lehet, hiszen koncerteket is szoktak stadionban tartani, ahol a koncertszervező bérli ki a stadiont.

Más kérdés, hogy mennyibe kerül, és hogy egy átlagembernek kiadják-e.

febr. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!