Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Röpiben ki lehet állítani egy...

Röpiben ki lehet állítani egy játékost?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy röpiben nincs sárga, és piroslap a focihoz képest ahol büntetik a játékost szabálytalankodás esetén, de ha mégis ismétlődően gonoszan megnyilvánul az ellenfélnek (pl hangosan káromkodik; hangosan csúnya és bántó dolgokat mond az ellenfél egyik játékosáról; mindig a gyenge játékosra céloz, talán el is találja a fejét vagy sérülést okoz neki, legalábbis az a célja; stb.)


Ilyen és hasonló esetben dönthet úgy a bíró, hogy kiállítja a játékost vagy csak szólhat neki, hogy nem sportszerű amit csinál?



#szabály #bíró #röplabda #Szabálytankodás
ápr. 10. 06:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne lenne sárga lap?

Alapból ez már téves indító feltételezés.

ápr. 10. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

#1 Pont hogy azt írtam, hogy nincs sárga lap vagy hasonló dolog amivel jelezhetne a bíró a játékos felé, hogy nem jó az amit csinál, maximum rászól, hogy fogjon vissza magából.


A kérdésem itt az, hogy lehet-e úgy büntetni a játékost, hogy kiállítják?

ápr. 10. 07:26
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én meg pont arra utaltam, hogy van sárga lap...

Miért ne lehetne?

ápr. 10. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Van? Én nem tudtam. Egyik meccseken a bíró egy nagyot ráordított az ellenfél jatékosára, hify "moderáljon magán, mert ez nem sportszerű". Sárga lapot milyen esetben kaphat a röpi játékos?
ápr. 10. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!