Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit kell elkövetnem a hoz,...

Mit kell elkövetnem a hoz, hogy foci közben mint játékost ki állítanak a meccsről? Milyen szabály sértést kell a hoz el követnem?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 5. 14:11
 1/7 anonim válasza:
talán a legkönnyebben egy 5-ösön belül elkövetett nyujtott lábas nagyon csúnya kapusfelrúgással lehet elérni....de miért is cél ez?
2013. ápr. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Villácska ***** válasza:
Fontos tudni meddig lehet szabálytalankodni, főleg a fociban..
2013. ápr. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
14 éves lány vagyok. És akaratom ellenére betettek engem egy lány focicsapatba. Akkor épp nem voltam iskolában mikor a tagokat írták össze és úgy döntöttek,hogy akkor engem is bevesznek. Nem értek a focihoz és még csak nem is szeretem. Csak szerintük eléggé értek hozzá és ügyes vagyok. De ennek én pont az ellenkezőét állítom magamról. Több éve problémák vannak mind a két térdemmel ,ráadásul szívzörejem van születésem óta. Persze erről nem sokan tudtak. De hétfőn lesz az első meccs(persze nekem már kötelező) , ezért kértem a segítséget itt,hogy még ha mennem is kell , de hamar állítsanak ki engem. Nem akarom az egész meccset végig játszani.
2013. ápr. 5. 17:49
 4/7 marsoska válasza:
Rugdosd össze a többieket,jó nagyokat,káromkodj,kezelj sokat!
2013. ápr. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Suvorov ***** válasza:
szolj be a bironak fogd meg a labdát vágd a földhöz vagy ha szabadrugás van vagy kirugás vagy bedobás ne engedd elvégezni köpd le a ellenfelet
2013. ápr. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Villácska ***** válasza:
Én azt mondom, ne futkározz mintha nem meccsen lennél. Sétálgass a pályán, ha neked passzolják direkt ne kapd el meg stb :D
2013. ápr. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem :D És köszönöm :D
2013. ápr. 6. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!