Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A szüleim nem támogatnak a...

Eszter12345 kérdése:

A szüleim nem támogatnak a sportolásban, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már egy ideje szeretnék elkezdeni focizni, és egyelőre minden rendben halad, nemsokára leigazolok egy csapathoz...de a szüleimnek ez nem igazán tetszik.

Azt mondják hogy csak meg akarnak óvni a kudarctól, mert mi lesz velem ha esetleg nem leszek jó benne, kispadon leszek folyton stb...

De szerintem ahhoz hogy valaki sikeres legyen az életben rengeteg kudarcot kell megélnie, és ezektől sajnos nem tudod megvédeni a saját gyermekedet.

Megértem hogy aggódnak értem, de ezzel csak elveszik az önbizalmamat, mert egyből a legrosszabbra gondolnak..ahelyett hogy bíztatnának és támogatnának.

Másokhoz hasonlítanak engem mint például "xy már 6 éves kora óta focizik, te meg 8 évvel le vagy maradva, azt a szintet már nem fogod megütni mint amit ő"

És pont ahhoz az egy emberhez hasonlítanak aki tehetséges, na neki tényleg zsigerből megy a foci!!

De ennek ellenére szerintem sok munkával, áldozattal ugyan úgy lehetek én is sikeres ebben az egészben..



ápr. 13. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szarni a véleményükre. Focizz és érezd jól magad. Kudarc mindig lesz, attól sose fognak tudni megóvni.
ápr. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%

Milyen kudarc? Ez egy sport ez egy játék ha kispadon ülsz akkor is szurkolsz a csapatodnak, ez egy társaság

Kevesebb nem leszel vele jobb kondiba leszel sokat futsz erositesz baratokat szerezhetsz versenyezhetsz tapasztalatokat gyűjtesz.



Nagyon sokan abba hagyjak akik már 6-8evesen elkezdik, megunjak más próbálnak ki stb

ápr. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mész előre és pont. Szard le.
ápr. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!