Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hol lehet nyomon követni...

Hol lehet nyomon követni Ronaldo (brazil) pályafutását?

Figyelt kérdés

Mert mióta Braziliába igazolt alig lehet néha hallani róla. Van-e magyar weboldal, vagy hol lehet nyomon követni a további pályafutását, hogy éppen mikor lő gólt, mikor sérült, stb.?

Szerintem megérdemelné a figyelmet, mert sokan tartják a valaha volt legjobb és legsikeresebb labdarúgónak.


2010. dec. 7. 18:01
1 2
 1/14 anonim válasza:
0%
Ez enyhe tulzás! Nem volt sosem "akkora" nagy focista, max csak tehetséges.. Amugy meg gőzöm sincs hol lehet nyomon követni! De ő már elmult! sajnos bekell látnod!
2010. dec. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Akkor szerinted ki "akkora nagy focista"?
2010. dec. 7. 19:27
 3/14 sacsa ***** válasza:

Nem volt sosem "akkora" nagy focista

Te miről beszélsz????????????

2010. dec. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
45%
Azé me a reálba szerencsétlenkedett pár évet, elég gyorsan névtelen lett! Ne aggódj! Messi 35 évesen is sztár lessz! És ismert nagy csapatba fog játszani!
2010. dec. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

hacsak nem vagy jövőbelátó nem tudhatod mi lesz Messivel 35éves korában.Ronaldo csapatai: PSV, Barcelona, Inter, Real Madrid, Milan, Corinthians.

Ezek nem nagy csapatok?:O

2010. dec. 7. 20:13
 6/14 sacsa ***** válasza:
Sejtettem,hogy Messi-t hozza fel,ellenpéldának. Biztos divatszurkoló,mostanában úgy is az a menő,hogy mindeki Barca drukker
2010. dec. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Te Messis gyerek látszik hogy nagyon buta vagy :DDD Nem volt nagy játékos mert a Realban játszott... Áh, végül is nem :)
2010. dec. 8. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

A Corinthians játékosa, de már nem a régi... Sérülések... stb.

Mi érdekel?


Itt van pár info:

[link]

2010. dec. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Azt hiszem jövőre visszavonul. A Sportklub szokott brazil bajnokságot adni.
2010. dec. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszi a normális válasszt utolsó.ennyit vártam én is h vki mondja meg melyik csatorna közvetit meccseket.

de evvel az a baj h magyar idő szerint éjszaka megy a meccs:D

2010. dec. 10. 20:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!