Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Én 15 éves kb178 cm magas és...

Én 15 éves kb178 cm magas és kosarazok. A szabvány gyűrűt éppen elérem de meg szeretném valahogy zsákolni de nem ugrok elég magasat. Tudtok ajánlani valami edzéstervet amitől nagyobbat tudnék ugrani?

Figyelt kérdés
Már 1 éve kosarazok és elég jól nő a súlypontemelkedésen elég nagyot ugrok. de látom a videókon hogy akkora emberek mint én szabvány palánkra elképesztőeket zsákolnak és én is szeretnék ilyet. segítsetek hogy hogy tudnék nagyobbat ugrani és h én is tudjak szabvány palánkra zsákolni.
2009. febr. 1. 12:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Teljesen büszke lehetsz magadra.. Én majdnem 2méter vagyok, 3 hónapja kosarazom és még csak néha tudok zsákolni szabványos gyűrűre.. Biztos van rá valami edzés, de én edzőm annak a híve hogy minél többet csinálj fektetett dobást palánkérintéssel, ebből lehet ilyen sorozatokat akár egész pályára is, aztán szép lassan kialakul az.. 1 éve kosarazol, jövőre még jobban fog menni a ciba az fix.. Sok szerencsét..
2009. febr. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nos igaz én már jó rég volt hogy kosaraztam de akkoriba nagyon hatásos volt az ólom pánt 2-2 kiló mindkerrő lábra ( különböző sulyban vannak érdemes kisebbel kezdeni) s hamar meglessz az eredménye) Ami meg a másik nagyon egyszerül a felrakása és levétele kb mint egy csukló szoritóé:)
2009. febr. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi:D már csak annyi kérdésem lenne hogy hol tudok beszerezni olyan bokasúlyt?:O
2009. febr. 1. 17:56
 4/6 anonim válasza:

szerintem az egész a vádlidon múlik meg a combodon...

én lassan 16vok és 180cm nem tudok sajna zsákolni, de énis elérem a gyűrűt

2009. febr. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ja bocsi csak 14 vokxDxDxD csak méár idősebbnek tüntetném fel magam-_-"
2009. febr. 6. 21:10
 6/6 anonim válasza:
Hány centin van a gyűrű???
2014. ápr. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!