Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek a focisták nem...

Szerintetek a focisták nem kapnak ireálisan magas fizetést?

Figyelt kérdés
Egy "menő" játékos (kűlfőldi is) mivel érdemel ki évente tőbb milliárd forintos fizetést? Végig rohangál a pályán , esetleg berúg 1-2-golt és tőbb 10 vagy 100 millióval gazdagabb. Szerintetek ez igazságos? Mikőzben több millió gyerek éhezik a főldőn, ha a tizedét keresnék a tőbbit pedig a rászorulókra költenék még akkor is jól élnének!
2011. júl. 12. 16:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%

Nem, mindenki annyit fizut ka, amennyit termel, ők ennyit termelnek, mert ennyien szeretik a focit.

Ez egy.

Kettő: te v én, v a szomszéd azért nem lett focista mert nincs meg bennünk ami bennük, tehát ők különlegesek.

2011. júl. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ja: és ezek az emberek folyamatosan jótékonykodnak....
2011. júl. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ez van. Ne akard feltalálni a spanyol-kommunizmus-viaszt.


Amúgy csak hogy visszakérdezzek: a "menő" játékos hány embernek nyújt izgalmat és szórakozást, hány embert vesz rá arra, hogy pénzt költsön jegyekre, mezekre?

És egy éhező gyerek?

Amíg a kettő nem nyújtja ugyanazt az embereknek, addig nem is fognak ugyanannyit költeni rájuk, és a focista meg egy éhező nem fog ugyanannyi pénzt kapni... C'est la vie.

2011. júl. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

+ a focira lehet fogadni


arra hogy valakinek sikerül-e időben beérni a bányába nem lehet, pedig lenne ötletem


1.igen X. elüti az autó 2.nem

2011. júl. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem tartom jogtalannak. Bárki elmehet focistának, sokan el is mennek, ennek ellenére nem mindenki jut el olyan szintre, hogy ennyit keressen. Ez már elég nagy fokú elhivatottságot kíván, és az élsport nem az egészségről szól.
2011. júl. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

az olyan klubok játékosai mint a Manchester United, Barca stb...tehát a nagy klubok, nagy bajnokságok játékosai megérnek. Mert jó, élvezhető, nézhető amit játszanak.

De pl a magyar bajnokság ahol a játékosok hígfosok és nézhetetlen a foci, ezért hülye aki fizet bármennyit is.

2011. júl. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Háhh, pont a focisták a legalulfizetettebb sportolók, de ne is érdekeljen.Emellett eléggé sokat jótékonykodnak és a keresetük nagy részét a reklámok adják ki.

Tiger Woods tudod mennyit keres? Pedig a golf az aztán igazán élvezetes sport a focihoz képest, nemde?!

2011. júl. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Utolsó: nem tudom, hogy honnan veszed, hogy a focisták alulfizetettek. A top fizetési listán bőven ott vannak. És persze az egyéni sportokban verik őket, többet keres mondjuk Federer, Alonso, vagy Woods. De focistából több 1000 van, az egyéb sportok milliárdosaiból pedig csak pár 10. Szóval érted, egy tetszőleges angol élcsapatban hetente 100.000 fontot keresnek. Ez évente 1,5 milliárd forintnál is több.. És ez nem a Drogba, Tevez, vagy mondjuk Messi, esetleg CR szintű fizetés, hanem egy erős középmezőny..
2011. júl. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Egyénileg akkor is alulfizetettek és kész.

Most nincs kedvem keresgetni, hogy láttam táblázatot, talán 2009-es fizetésekről vagy nem emlékszem mikoriról, ha van időd és kedved, keresd meg.(én nem vitázni jöttem, csak elmondom mit olvastam, ennyi)

2011. júl. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Azért egy játékos úgy kap olyan szerződést,ami nagy összegű fizetést kínál,hogy előtte olyan játékot is nyújt.

És nem hiszem,hogy pont a focistáktól kéne sajnálni,sokan elképzelni sem tudják,mennyit küzdöttek azért,hogy ott tartsanak most,ahol.Stadionokat töltenek meg,több millió embert vonzanak a TV-k elé.Azért szerintem ez valami.

2011. júl. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!