Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogyan fejleszthetném a...

Hogyan fejleszthetném a reflexeimet (kapus vagyok)?

Figyelt kérdés
jól védek, bátran beleállok a labdába, meg nagyon jó labdaérzékem van (kosárlabda edző is megmondta már), de hogyan fejleszthetném a reflexeimet, hogy még jobb legyek, mert úgy érzem hogyha egy keményebb csapat ellen állnánk ki, akkor ott nem úgy teljesítenék, mint egy simán. önbizalmammal minden rendben, ne azt mondjátok.
2011. márc. 20. 18:31
 1/4 anonim válasza:
Én is voltam kapus, kérj segítséget a társaidtól, hogy rúgdossanak neked, vezessék rád sokan, meg 1 az 1ben pl. De vannak olyan technikák amiket a profik is alkalmaznak, azokat próbáld ki, keress rájuk neten. Amúgy ha jó kapus vagy, akkor nem a reflexeidet kell fejleszteni, hanem gyakorolni a helyzetfelismerést, hogy tudd, mikor kell kijönni, vagy kiütni a labdát. Amúgy mennyire komolyan csinálod? Iskolában? Vagy csapatban is védesz?
2011. márc. 21. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
előző suliban csapat szinten csináltuk, aztán átmentem egy másik suliba és itt így 2 év után rájöttem, hogy milyen jó kapus voltam, ezt a többiek is észrevették ugyhogy idén velemindulunk a sulis focis kupán, de azon nem gondolkoztam még hogy komolyabb szinten csináljam, meg amugy is gimi udvaron nem az a nagy pálya van hanem egy olyan átlagos méretű. és amugy miylen technikákra gondoltál, amit a profik is csinálnak? és te amugy kapus vagy?
2011. márc. 21. 17:22
 3/4 anonim válasza:
Pár méterről lővőldőzenek nagyon gyors erős labdákat neked kapura jah és sokat vezessék rád úgy hogy egy hirtelen csellel akarnának becsapni,,,,
2011. márc. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is csináltam számtalan gyakorlatot erre pl. egy méterről elguritottákl kőténybe és hátrafele rá kellett vetődni akkor gyengén háton dobnak és nem szabad leesnie a labdának rá kell vetődni.. akkor szőgben áll valaki és vagy a rővidre vagy a hosszuba rugja .....de még van egy csomo gyakorlat erre...
2012. jan. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!