Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ki a kedvenc focistátok?

Ki a kedvenc focistátok?

Figyelt kérdés

Ha lehet, akkor 1 régi és 1 mai focistát írjatok csak!

Ja és hogy miért ők.


2011. márc. 31. 16:34
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:

Ryan Giggs az egyik, és már mindent leírtak róla. A másik Wayne Rooney. Hajt, akar, kitartó, önzetlen és alázatos. Most nincs bombaformában, de szerintem példaértékű játékos. És mivel lány vagyok, nem mehetek el szó nélkül amellett, hogy nála szexisebben senki nem tudja mellel levenni a labdát.:)

21/L

2011. márc. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:

:) Ez jó volt!

Én is lány vagyok amúgy.

2011. márc. 31. 19:21
 13/34 A kérdező kommentje:
Na megtudtátok, hogy csaj vagyok és nem is válaszoltok?:)
2011. márc. 31. 21:21
 14/34 anonim ***** válasza:
100%
Iker Casillas - 8 éves korom óta Real drukker vagyok és fociban is kapus vagyok. Fair játékos, hűséges a klubjához és persze hatalmas bravúrjai vannak. :)
2011. ápr. 1. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:

Cristiano Ronaldo

Imádom a stílusát, a játékát.Szerintem a legkülönlegesebb az összes futballista közül.Egy példakép aki magabiztos, nem egy szerény ember inkább beismeri, hogy igenis az egyik legjobb játékos.Nagyon sok egyéni megmozdulása van.Nélküle nem lenne itt pl a Portugál Válogatott ahol most van és ha már portugáliánál járunk: Megtanítja az embereknek, hogy tiszteljük és szeressük hazánkat:)

De még sorolhatnám miért is ő az én kedvencemxD

Neked ki?

2011. ápr. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim válasza:
Gerrard és Kuyt, régiből túl sok van de pl Maldinit nagyon tisztelem és persze Dalglisht!
2011. ápr. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:

Alessandro Del Piero , JUVE drukker vagyok ,5 éves korom óta , Ő már akkor is JUVENTINO volt, most is az, és örökké az lesz ! ...klubhűség,tisztesség,becsület - kreativitás,ritmusérzék,félelmetes rúgótechnika..stbstb...fel nem lehet sorolni ennek az embernek az erényeit, nagyságát, hatását az "utókorra" , pl: nem véletlenül Ronaldinhonak is Ő a példaképe, aki meg az elmúlt évek legjobb focistája (én a fénykorában lévő 'Dinhot, messze jobbnak tartom Messinél meg cénél..)

Tovább nem fejtem ki, ám de igazából nem tudom , h. réginek vagy mainak tituláljam e, hiszen lassan 18 éve JUVE játékos, és még ma is aktív focista, bár már természetes megkoptak az oroszlánkörmök...

ja, kiegészítésként csak annyit, h. Ő az egyik olyan focista, akit az az igazságtalanság ért,h. nem lett aranylabdás,pedig bőven lehetett volna...Raul és Beckham is ilyen szerintem...

2011. ápr. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
48%
Wayne Rooney. Ő a legjobb. Minden amit csinál, élvezet nézni <3
2011. ápr. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:

Del Piero mint játékos,ember. Mindenhogy példakép számomra.

Maiak közül? Del Piero régi is meg mai is :D De lehetne még mondani Nedvedet Krasicot Chiellinit Buffont Sissokot.

Fiatalok közül pedig Giovinco.

2011. ápr. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim válasza:
Trent Cole*-*
2011. ápr. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!