Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ki a kedvenc focistátok?

Ki a kedvenc focistátok?

Figyelt kérdés

Ha lehet, akkor 1 régi és 1 mai focistát írjatok csak!

Ja és hogy miért ők.


2011. márc. 31. 16:34
1 2 3 4
 21/34 anonim válasza:
Előzövagyok azért mert ő a példaképem:$
2011. ápr. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%

Alan Smith

David Beckham

Ricardo Quaresma

2011. ápr. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki válaszát.

15:01, 68%-os:

Nekem a kedvencem Xavi.

Le se tudom írni, annyi minden miatt a kedvencem.(Klubhűség, szerénység, a pályán azok a meglátások, a pontos passzok, stb....)A válogatottban és a Barcában is tetszik a játéka és szívem szerint neki adtam volna az aranylabdát.

2011. ápr. 3. 20:01
 24/34 fjps ***** válasza:
100%

Del Piero az örök kedvencem. Egy hatalmas klasszis, aki 20-21 évesen kiszorította a Juventus kezdőcsapatából az akkor fénykorát élő Roberto Baggiot. Lassan 37 éves, és még mindig a csapat egyik legjobbja. Egy kivétellel ő tart minden rekordot a csapatban, világbajnok, és a Juvéval mindent megnyert már.

18 éve játszik a Juventusban, akkor sem hagyta el a csapatot, amikor kizárták őket az első osztályból. Nem sok ilyen hűséges játékos van manapság.

2011. ápr. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:

Szinte alig láttam egyforma kedvenceket.Ennek örülök.:)

Apukám kedvence amúgy pont Baggio volt.:)

2011. ápr. 4. 00:49
 26/34 Heinrich Imre válasza:
53%

Dzudzsák és Gera Zoli a magyar vállogatottbol.

Imre

2011. ápr. 4. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
53%

Puskás Ferenc és Fehér Miklós

Gonzalo Higuain:)

2011. ápr. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%

Xavi - miota az eszemet tudom barca drukker vagyok,es o egy igazi példakép ,klubhuseg,alázatossag,szerénység - ezek azok az erények amik egy igazi futbalistat naggya tesznek.Mindezek mellet o a barcelona jatekanak mozgatorugoja már évek ota.


Ronaldinho - orok kedvnc. ő az aki miatt futballbolond lettem.cselei,játékossaga,goljai,eletvidamsaga orkokre bennem fog elni.Mas kerdes hogy aztan elzullott,bár en ezt is ugy fogom fel hogy elvezte az eletet.futballistakent mindent elert utana pedig kicsit tobbet szorakozott-en is ezt tettem volna.


Az idosebbek kozul sol campbell ,pavel nedved ,del piero ,totti ,maldini allnak kozel hozzam.

2011. ápr. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim válasza:

"Régi": David Beckham, a szabadrúgásain nőttem fel

Mai: Xavi, azért amiért a kérdező :D

2011. ápr. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:

:)

Örülök, hogy rajtam kívül más is szereti Xavit!

Tegnap is jól játszott!:)

2011. ápr. 7. 20:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!