Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogyan mondjam meg a szüleimne...

Hogyan mondjam meg a szüleimnek, h focizni szeretnék? Imádom a focit de még nem játszottam! 13/L

Figyelt kérdés
apummal kb.minden este ott ülünk és meccset nézünk. de nekik soha nem jutna az eszükbe,h én valaha is focizzak vagy h én szeretnék focizni. elég nehéz helyzet ötletek???
2011. ápr. 3. 20:45
 1/4 anonim válasza:

"Szüleim, focizni szeretnék."

Nem tudom, ez miért nehéz helyzet. Ezek alapján nyilván tisztában vannak vele, hogy szereted a focit. Az meg nem tudom, miért problémás, hogy ők nem akarták rá derőltetni a dolgot, hát nem nyilvánvaló, hogy neked kell előállni azzal, hogy mit szeretnél csinálni?

2011. ápr. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
persze,h nekem kell, és szted nem probáltam még meg? apám folyton nyaggat h találjak ki valami sportot és ha én azt mondom h foci akkor ezt mondja:"hülyeség" na ezért nehéz helyzet!!!
2011. ápr. 3. 20:53
 3/4 anonim válasza:
Jó, hát azt egy szóval sem írtad, hogy te már mondtad nekik. Ha nyaggat, mondd meg, hogy te már említetted, hogy focizni akarsz, ennyi. Ha meg ez nem tetszik neki, akkor egyszerűen ne mondj más alternatívát, közöld, hogy pedig te csak ezt szeretnéd, a többi nem érdekel. Ez szerintem még mindig elég egyszerű. Másik variáció: tudakold meg, hogy mégis miért nem akarják, hogy focizz. Akkor némileg egyszerűbb lenne meggyőzni a szüleidet.
2011. ápr. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
te balettozzál inkább, de ha annyira a foci jön be, keress egy fiú-csapatot, sztem szívesen fogadnak!
2011. ápr. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!