Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Dzsudzsák Dagesztánba szerződö...

Dzsudzsák Dagesztánba szerződött. Mit szólsz?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jún. 8. 12:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
egyik az,hogy nem értem,hogy most mit vártatok ?...eligazol egy nagy múltú nyugati csapathoz ?...nem tudta volna beverekedni magát a kezdőbe,vagy 1szerűen páros lábbal rúgták volna ki..sajnos a magyar média előszeretettel ajnároz féltehetségű valakiket ezzel az egek felé magasztalva őket...persze inkább egy Dzsudzsákot ajnározzanak,aki azért tett is valamit,mint egy alekoszt,stholt vagy egyéb média senkit...na de azt el kell fogadni a legelfogultabbaknak is,h. Dzsudzsák nem annyira jó,mint ahogy Ő maga,meg a sok hülye azt tartja,igazából a piacon szinte csak jobb balszélsők vannak, de pont ezért kellett volna vmi. Lillebe,Villarealba,Benficaba..ahol fejlődhet a konkurencia, meg a színvonalas bajnokság miatt és Európában szerepelhet Elben, vagy akár Blben...ehelyett elmegy 1 tök ismeretlen, természetesen multimilliárdos csapathoz,csak,h. megszedje magát,ez abszolút jellemtelen...Gattusot is hívták, évi 10 millióért, de Ő nem fogadta el..ennyit arról,h. ki az igazi játékos !...jaa és kedves kérdező,szinte mindenben egyetértek veled,mikor felsorolod a dolgokat,de háát az a te hibád,h. nem ismersz egy Tardallit meg Jucileit,Boussufat, nem a kommentelőé...ja és Robi Carlos lehet kiégett,de háát 38 éves, és a világon mindent megnyert, az embereknek évek óta és még jó pár évig a balhátvédről Robi Carlos fog eszébe jutni...balázska a retkes cipőjét sem nyalhatja meg annak az embernek...
2011. jún. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szerintem a legutóbbi válasz undorító.

És buta is, mert Dzsudzsák sose mondta, hogy egy szintű játékos Roberto Carlos-szal, akkor a személyes utálatodon kívül mi mondatja veled, hogy a cipőjét se nyalhatná?

Gonosz, buta ember vagy, aki fél és hamis információkból táplálkozva fröcsög valaki ellen, aki semmit se tett ezért!

Dzsudzsák éli az életét és kész! Oda megy ahova csak akar. Meg az is furcsa, hogy az egyik hírt elhiszitek, ha akarjátok - sztárcsapatok érdeklődése -, míg a másik hír csak kacsa - hogy a Mahacskala jó csapat és van jövője.

Ott volt bárki közületek, amikor mondjuk a Villareal elnöke vagy edzője kijelentette, hogy megvenné Balázst?

Nem volt ott. Akkor? Elhiszitek, mert egy hírhiányos újságíró leírta valahol?

Balázs a tehetségéhez mérten hozott egy döntést, jól felmérve a jelen helyzetét a nemzetközi futball piacon.

A többihez semmi közünk.

A motivációihoz sem.

Viszont az előzőekben olvastam azt az orbitális hülyeséget is, hogy a profi nem pénzért játszik....

Bocs, de a profi jelentése az, hogy pénzért játszik.

Ennyi.

Gattusora hivatkozni meg azért értelmetlen, mert ő már megkereste azt a pénzt, amit Balázs még csak most szeretne.

2011. jún. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én is sportoló vagyok csak én testépítő erőemelő,de egyik példaképem a dzsudzsák,pedig nem vagyok nagy focidrukker.

Igen szídjátok,de ne mondjátok már,hogy több pénzért nem mennétek el máshova ugyan már,ez a baj,a magyar nagyon álszent,hidd el azt mondanák figyelj rám Gábor mennyit keresel a Erdőssy GYm-ben."Kb évente 500milliót",figyelj rám tetszik a játékod gyere hozzánk át a Moszkvai Gorbacsov GYM-be kapsz éves szinten 1miiliárdot,minden biztosítunk a fejlődésedhez".

Kérdem én mit válaszolnátok?Simán elfogadnám ahogy ti is,csak én bemerem vállalni,élni mint Marci hevesen,tele zsével egy bombázóval,azt csinálva amit imádok,ennyi kell csak,adott minden a boldogsághoz.Pénz beszél kiscica nyávog tudjátok.

Pénz és egészség onnantól kezdve a többit megvesszük

2011. jún. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!