Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Teniszeznék, késő 17 évesen...

Teniszeznék, késő 17 évesen elkezdeni?

Figyelt kérdés
Szeptembertől (amikor újra városba kerülök végre...) szeretnék elkezdeni valamit sportolni. Többek között a teniszre gondoltam, néhanéha hobbiszinten játszottunk barátokkal, és nagyon tetszett. Valószínűleg nem versenyszerűen űzném, viszont nem késő elkezdeni majdnem 18 évesen? Illetve ugyebár teljesen kezdő vagyok, tehát edzővel kellenne. Nem tudja véletlenül valaki, hogy így, mennyibe kerülhet egy bérlet (szegeden?)
2011. aug. 1. 20:03
 1/1 anonim válasza:
Nem késő elkezdeni. Profi játékos már nem leszel, de mint sportot űzheted hobbiként. Egyébként ha edzővel játszol drága mulattság, bár nem szegedi vagyok de nálunk 14.000 ft egy hónapra.. mellette még ugye az ütő,cipő és ruha. De megéri,mert nagyszerű sport,nekem személy szerint a kedvencem:)
2011. szept. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!