Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Még lehetek focista ha 14...

Még lehetek focista ha 14 évesen elkezdem?

Figyelt kérdés

Régen játszottam sokat, aztán elnyomódott ez a dolog, de most ismét "fellángolt" bennem a focizni vágyás és úgyérzem, hogy ez most az életem része is lehetne, ezalatt azt értem, hogy ezzel keresném a kenyeremet.


Még lehetek ilyen "idősen" legalább nbII-es focista? És az keres annyit, hogy meglehet belőle élni?


2011. okt. 20. 21:11
 1/6 anonim válasza:
51%
nem
2011. okt. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
persze, hogy lehetsz, csak csináld! ;))
2011. okt. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nb IIes még lehetsz. de van egy olyan mozgáskordinácio és labda készség amit a focisták már kiskorukban elsajátítanak. Ha ezeket az alapokat nem tanították meg neked egy jobb klubbnál akkor nem mondom hogy lehetetlen de nagyon nehéz építkezni.
2011. okt. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztató válaszokat!
2011. okt. 20. 22:21
 5/6 anonim válasza:
Ha őstehetség vagy akármi lehetsz még. Amúgy meg ha komoly klubnál edzel szorgalmasan simán lehetsz nbII-es, azt nem tudom,hogy abból meg is fogsz e tudni élni,sőt valószinűnek tartom,hogy nem.
2011. okt. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Na profi focista lettél?
2019. márc. 28. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!