Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogyan lehetnék nem agresszív...

Hogyan lehetnék nem agresszív játékos? 15/F

Figyelt kérdés
Ez a véremben van, de sokkal jobban szeretnék játszani (úgy, mint a példaképem).
2011. okt. 5. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha szereted a játékot, akkor azt csináld, és ne verekedj.
2011. okt. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Torghelle a példaképed?xD

Viccet félretéve, gondolj arra, hogy ha szabálytalankodsz akkor kaphatsz sárga, aztán piroslapot ami miatt eltiltanak 1-2 meccsre és nem játszhatod ezt a nagyon jó sportot. Gondolom ezt értetted az agresszív játék alatt.

2011. okt. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint, ha valaki agresszív játékos, az hatalmas előny! Persze ezalatt nem azt értem, hogy minden apró beszólásra ugrani kell. Sőt, mindig őrizd meg a hidegvéredet, de ne hagyd magad. Legyél szívós, az ellenféllel éreztetni kell, hogy bizony meg kell küzdenie veled, ha nyerni akar. Nem tudom, milyen sportot művelsz, de jobb példát talán nem is hozhatnék Dennis Rodmannél. Agresszívan játszott, de az esetek nagy részében megőrizte a hidegvérét, és okos döntéseket hozott.
2011. okt. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előző hozzászólóval. Annyira legyél kemény, amennyire szabad és amennyire kell. Bár én nem sportolok, de imádom a focit, és azt vettem észre, hogy az edzőnek ebben is mekkora szerepe van. Mert az a legjobb, ha egyben pszichológus is, mentálisan feltud téged készíteni rendesen, fel tud tüzelni 1-1 meccsre, de egyben kordában is tud tartani. Ezért szeretem Guardiolát, és a Barcelonát, és ezért utálom Mourinho-t és a Realt például.
2011. okt. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!