Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » 9éve focizom, és 2 éve az...

9éve focizom, és 2 éve az u13-ban 30 gólt rugtam szar csapattal, és most meg az ifivel, szinte mindent kihagyok, régen meg bevágtam, amit csak lehetett. Ne Elkezdtem gyúrni másféléve 1-2 hónapig, azóta vagyok tök béna, most ez serdülőkor maitt van?

Figyelt kérdés
Szerintetek mi lehet a baj.. Visszajön majd a bizalmam.. vagy nem :(
2011. okt. 17. 21:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nagy benned a bizonyítási vágy? Lehet régen az u13-ba neked annyira még nem számított ez a dolog, és most meg akarod mutatni az edzőnek, többi csapattársadnak, hogy mit tudsz, de mivel izgulsz így nem sikerül.
2011. okt. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Régen is érdekelt, hogy gólt rugjak, de most meg nagyon rajta akarok

lenni az ügyön.. De ha nem gondolok rá, akk meg nem játszok 100%-san,

vmiért nincs szerencsme, vagy nemtudom! :(

2011. okt. 18. 15:03
 3/11 Dempsey válasza:
" 30 gólt rugtam szar csapattal" - olyat nem mondunk, hogy szarcsapattal :) sok esetben, tapasztaltam magamon és máson is, ha fiatal korban jól megy a játék, fejedbe száll a dicsőség, és később mindenre azt gondolod, hogy magától menni fog, azt javaslom kezdj mindent ismét az alapoktól, és építsd fel újra a játékod. Gyakorold amiben jó vagy, és mondom az ALAPOKAT. :) És légy alázatos, az nagyon sokat segít.
2011. okt. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
azt nem vágom, hogy milyen alapokat.. :D Régegn mindig kiskapura játszottam, meeg iskolába az ilyen iskolafocit csináltuk.. Szerinted megint játszak kiskapura, és csináljam azt mint régen? MIt ajánlasz?
2011. okt. 18. 20:23
 5/11 Dempsey válasza:
Aha akár azzal is, régi haverokkal. Úgy gondoltam, hogy a kedvenc cseleid, megmozdulásaid, dekázást gyakorolj magaddal, meg egyszerű megoldásokat próbálj a haverokkal kis pályán, aztán ha így jól megy, akkor vállalj egyre többet :)
2011. okt. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
ígyis rengeteg helyzetem van, csak nem vagyok olyan magabiztos.. cselek sikerülnek, lefutni lefutom, csak a befejezéssel van gond.
2011. okt. 19. 16:58
 7/11 anonim válasza:
Csaj nincs a dologban? :D Persze biztos nincs, csak erről nekem az jutott eszembe, h mikor én régebben kapus voltam, mindent védtem, ami védhető volt...aztán mikor összevesztem a barátnőmmel, egymás után 2 meccsen is beszedtem egy olyan potyát, hogy az edző csak fogta a fejét, hogy mi van velem :)
2011. okt. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem hiszem h nő lenne a témában, mert nem szoktam olyan nagy kapcsolatokat csinálni.. Inkább egy éjszakás akár, vagy ahogy tehetem.. :D
2011. okt. 20. 14:14
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem sértésként mondom,de nemhiába nem 13 évesen döl el valakiből hogy futbalista lesz e de talán még nem is 15 évesen.Ezért nagy hülyeség erre feltenni az életedet már kiskorodba gondolok itt arra hogy beiratkozik valaki egy akadémiára mert nem lehet tudni kiből lesz a cserebogár. Amúgy meg még a nagyon jó játékosoknak is vannak rossz időszakai.Ne a sikertelenségen agyalj,hanem hogy a sikereken amiket átéltél
2011. okt. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nyelvtanból 1es tudom ...
2011. okt. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!