Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan testépítők...

Dag kérdése:

Vannak itt olyan testépítők akik régen soványak voltak?

Figyelt kérdés

Csúfoltak amikor soványak voltatok, vagy csaj végett áltatok neki gyúrni? Vagy egyéb sérelem! Gondolom van olyan is aki csak úgy!

Mesélnétek ilyen történeteket?


2011. szept. 16. 22:19
 1/10 anonim ***** válasza:
engem általános iskolába pár köcsög gyerek a felettem lévő osztályba dagadtozott, nem voltam olyan dagadt, scak 8kg felesleg kb. diétáztam+aerob, lefogytam 59kilóra. onnan tömegeltem (2éve) most 85körül vagyok, most is van rajtam kis felesleg ami a tömegeléssel jár, de már az izmos, kigyúrt állat jelzőt kapom az osztálytársaktól. megjegyzem közel sem vagyok kigyúrt, csak az átlag 30as karú gyerekekhez képest nagynak számítok. célom még felemenni 90kilóra kb, és onnan diéta február elejétől, hogy nyárra legyen valami formám.happy end nincs, sry.
2011. szept. 17. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 bix ***** válasza:

mindenki elkezdte valahol. én pl iszonyat vékony voltam. ami biztos:


aki csaj miatt, bosszúból, akármi ilyen okból edz az nem jut el sehova. még jó kaja és edzés mellett se lehet gyorsan nőni, és ezek az emberek hónapokban gondolkoznak pedig egy normális forma elérése években mérhető tökéletes étkezés és brutál edzések mellett.


én is ilyesmit motivációval kezdtem el, de pár hét alatt átalakult az érzés. azóta eltelt közel 7 év, de így visszanézve a képeket kb 1 év után a "határeset ha nagyon megnézem akkor edzegetek" formát értem el, 2 év után már volt valami formám, 3 év kellett kb hogy valami normálisat összelapátoljak. mondjuk én 2 méteres vagyok, így adott izomtömeg rajtam nem mutat úgy...

2011. szept. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

régen rossz volt az étvágyam és szerettem focizni de még magas is voltam ezért meglehetősen vékony is. a tesitanár folyamatosan csesztetett hogy xy vasággyal együtt x kg és jót röhögött. most sem vagyok testépítő alkat, de a 192 centimhez már alaphangon 85kg vagyok. a tesitanár kedvenceinél legalább egy fejjel magasabb és 10kg-val több, és nem utolsó sorban erősebb is.

a legtöbb ember aki edzőterembe jár valamikor vékony volt. még a bajnokok is az alján kezdték...

2011. szept. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Tök jó történetek!

Meséljetek még!:)

2011. szept. 17. 16:26
 5/10 anonim ***** válasza:

Nálam is a motiváció alapjait a kisiskolás koromban ért sérelmek adták... "milyen gyenge!" "dagadt" "egy normális fekvőt nem tud megcsinálni"

Elkezdtem edzegetni itthon, kreáltam magamnak ezt-azt. Később eljártam már terembe is, majd tisztába lettem sok mindennel.. Jelenleg, sok év elteltével szép nagy állat lettem, ügyelek rá hogy csak a kocka has dukál + 45-ös karok.

2011. szept. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Tök jó ezeket olvasni! Én is nagyon sovány voltam. A gyúrást egy lány miatt kezdtem! Mindig mondta hogy: Járna velem ha nem lennék annyira görhes!

190 magas vagyok, és akkor 54 kg voltam! Ennek már 2 éve.

most vagyok 87 kg! Persze azóta nem is láttam a csajt! De már mindegy!

2011. szept. 17. 20:25
 7/10 Fromjezus ***** válasza:
Érdekes ez valahogy úgy vettem észre, a magasabbak könnyebben pakolnak magukra súlyt, mint te is. Mi meg csak szopunk s várjuk a dekákat is. Azért 2 év alatt 20 kiló ilyet ritkán hallani. :)
2011. szept. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 bix ***** válasza:

nem megoldhatatlan, persze nem tisztán izom... jó kajával simán lehet hozni főleg az első évben 10 kilót.


a magasabbakat azért annyira ne irigyeld, lehet hogy némileg jobban jön rájuk a tömeg, de annyival nem hogy ellensúlyozza a tényt hogy egy hosszabb karra jelentősen több massza kell hogy mutasson is. amíg egy 170 centisen brutál a 40-42-es spajszer még tömegelés után is tömbösen, addig egy kétméteresnek mint én 46 körül még optikailag sehol semmi. najó az azért már alakul kategória volt, de messze nem azok az arányok voltak meg.


persze ha valaki magas és megvan hozzá az izomtömeg akkor az azért nagyon durván tud hatni:D

2011. szept. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Arnold Schwarzenegger azért kezdett el gyúrni mert az iskolában szekálták h milyen vékony,gyenge gyerek és így állt 'bosszút'. ezt mondta egyik műsorban.(wikipédián nem írnak róla)
2011. szept. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Az első évben 10 kg??? akár hiszitek akár nem, az első hónapban felszedtem 8 kg-ot!! Igaz hogy utána hónapokig semmi!Az első évben kb 13-14 kg-ot szedtem fel! A kezeim nagyon hosszúak így még a 40-es kar is nagyon picinek látszik! Az a 44-45 a megfelelő, de előbb azt még el kellene érnem:)
2011. szept. 20. 07:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!