Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » De az ilyen kommentárt miért...

De az ilyen kommentárt miért alkalmazzák?

Figyelt kérdés
Sport1-en Lengyel-Magyaron folyamatosan negatívan beszél a magyar csapatról, semmi szellem nincs a beszédében, stb...
2011. nov. 15. 22:25
 1/6 A kérdező kommentje:
kommentátort*
2011. nov. 15. 22:27
 2/6 anonim válasza:
Ez az a meccs, ahol öngóllal kaptunk ki..?
2011. nov. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

elvileg a kommentátor feladata az elfogulatlan közvetítés.

szóval ha valaki sz@rul játszik,akkor minek szépítsen?

én pl nagyon utálom,amikor voltak kokónak,vagy más magyar ökölvívóknak meccsei és hiába veszítette el látványosan a menetet a bu-zi elfogult kommentátor,még ilyeneket mond,hogy ez a menet is megvan.

főleg a szujó ilyen majom,meg az a bajszos autótesztelő műsoros gyerek.

fingjuk nincs az ökölvívásról és ott hazafiaskodnak.

utálom az elfogult kommentátorokat,főleg ha nem a valóságot közvetítik és nem is értenek a közvetített sporthoz.

2011. nov. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, ahogy az elozoek is mondtak, egy kommentatornak fuggetlennek kell lennie.

Nem ugy, mint o:

http://www.youtube.com/watch?v=h8k-JOOmpYk

2011. nov. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amúgy a sport1-es kommentátortól én is ki voltam akadva, valami katasztrófa... az előbbi hozzászólóknak pedig üzenem, hogy rossz a téma, keveritek a szezont a fazonnal. Egy magyar válogatott mérkőzésen ne mondjátok már hogy legyen elfogulatlan... még jó hogy nem örülnie kéne a lengyel győzelemnek. - De nem erről van szó. A kommentátor tipikusan rossz volt, át is kapcsoltam az m1-re.
2011. nov. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
előző vagyok, elnézést - elfogultat javítom: független.*
2011. nov. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!