Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » 15 évesen késő elkezdeni...

15 évesen késő elkezdeni teniszezni? 15/F

Figyelt kérdés
2011. nov. 22. 15:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
igen
2011. nov. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
szóval hiába edzenék kitartóan már biztos nem lehetnék első osztályú játékos?
2011. nov. 22. 15:40
 3/12 anonim ***** válasza:
ne hogy már azt higgyed hogy aki elkezd egy sportot az abban profi lesz :)
2011. nov. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én nem is ezt mondtam csak mondjuk amikor elkezdtem atlétikázni az első 5 versenyen utolsó voltam utána minden nap edzettem és 1 év alatt országos bajnok lettem... de nyugodtan oltogass...
2011. nov. 22. 15:48
 5/12 anonim ***** válasza:
pff :) láma
2011. nov. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem késő, soha semmi sem(na jó, azért már 30 évesen ne kezdjünk sportolni, úgy hogy nagy céljaink vannak:D)


Bár a teniszben nem vagyok jártas, de szerintem nyugodtan kezdjed el. Habár biztos hátrányban leszel első meccseiden, ahol olyanokkal találkozol, akik már évek óta nyomják az ipart, és az is lehet, hogy csupán azért kapsz majd ki, mert tapasztalatlan voltál. Tanácsolom neked, hogy egy szezont játszál végig és ha nagyon tetszik stb., akkor jelentkezz egy egyesületbe, ahol a hiányosságaidra rávilágítanak és segítenek még jobbá válni.

2011. nov. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2011. nov. 22. 18:12
 8/12 anonim ***** válasza:

én 3 éve kezdtem teniszezni első 5 versenyen mindig kikaptam az első meccsen és kiestem.

utána mindennap edzettem és most 20x-os grand slam győztes vagyok

2011. nov. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
gratulálok...-.-
2011. nov. 24. 20:06
 10/12 A kérdező kommentje:
ennyi Magyarország... nem az hogy biztatnád a honfitársadat neeem inkább gúnyold ki... egyébként michael jordan középsikolás korában kezdett el kosarazni és az első évben be se vették a csapatba... szerintem semmi se lehetetlen. de azért kíváncsi lennék hogy TE mit tettél le az asztalra... persze ahhoz értesz hogy egész nap a gép előtt ülj és másokat gúnyolj ki... látszik az értelem...
2011. nov. 24. 20:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!