Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miskolcon hol tudnék elkezdeni...

Miskolcon hol tudnék elkezdeni Teniszezni egyesületben?

Figyelt kérdés

Életemben nem teniszeztem még, de nagyon szeretném elkezdeni, persze amatőr szinten hobbiként.. rendszeresen járnék "edzésekre" akár heti 5x is!


Minden választ köszönök.:)


2011. febr. 22. 11:58
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja még annyit, hogy ez milyen árban lenne?:S
2011. febr. 22. 12:01
 2/2 anonim válasza:

Szia!

Én is Miskolcon járok teniszezni, én csak a saját klubegyesületemről tudok, ahova járok.

Árban viszont nem egy olcsó sport. Már ott kezdődik az egész, hogy az ütő - ha egy normálisat akarsz venni, bár ez még csak kezdő ütő -, akkor olyan 15.000-be fog kerülni. Plusz az edzések: nekem úgy van, hogy heti 4x van edzés, ez egy hónapban 7000 Ft. De lehet kevesebbszer is járni, az értelemszerűen kevesebbe is kerül.

Egy kezdőnek asszem ennyi pénzbe kerül, de egy idő után ugyebár a további felszerelések pl. táska, cipő stb.

Ha tényleg érdekel, akkor küld egy privát e-mailt, msn címmel együtt, és segítek, hogy hova, hogy, mint stb.

17L

2011. febr. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!