Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Pártatlanoktól és nem elvakult...

Pártatlanoktól és nem elvakult szurkolóktól kérdezem: szerintetek a Real Madrid vagy a Barcelona a nagyobb színész csapat?

Figyelt kérdés

(Én Barcelona szurkoló vagyok...és tudom, hogy néha előfordulnak nálunk is színészkedések. (Busquets, Alves, Cuenca és valljuk be néha Messi részéről is) de nem gondolom, hogy többet színészkednénk mint bármelyik másik csapat, illetve, hogy ez lenne a főjellemzőnk.

Ezért zavar, hogy a madridisták, pont ők, akiknél olyan játékosok játszanak mint Ronaldo vagy Pepe, színészezik le a Barcelonát.)


2011. dec. 25. 14:07
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
46%

Utolsó válaszolónak ezt küldeném: http://www.youtube.com/watch?v=7R8In76Jzwg

Bár nem a srácot hibáztatom..ha ezt tanítják neki az iskolába akkor megragad..

2012. jan. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
56%
Gratulálok belinkeltél 1 videót ahol Cuenca szinészkedet-.-Szinte minden focista szinészkedet már nem 1x csak most a Reálosok ki találták hogy ezzért kapnak ki és ezt fújják de inkább ez mint a Madrid brutális játéka + ők is szoktak azé szinészkendi.. de figyu linkelhetsz bármit én nem fogok keresgélni a Madridról vagy cr ről ilyen videót pedig van hidd el
2012. jan. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
2012. jan. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim válasza:
38%
Real.egyertelmu.
2012. jan. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 ✮ʝօк&# ***** válasza:
19%

18:39


Most öngólt lőttél, mert szerintem te is tudod, hogy bármelyik híresebb focistáról találunk ilyen videót, mellesleg a Ronaldoról rengeteg olyant is, amin a saját cseleivel gáncsolja el magát, és mintha még a sípszót is várná utána.

Sajnos minden csapatban megjelennek a színészek, akik legtöbbször kiváló focisták, de persze kényelmesebb a színészi tehetséget használni, ha módjukban áll, itt főleg Ronaldora gondolok(nem elvakultságból, engem még MU-s korában akasztott ki a színészkedése, amivel kicsit visszavett mostanra, de Messit nem lehet-és nem is lehetett soha- vele egy szinten emlegetni ha színészkedésről van szó.)

2012. jan. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

OKé.De azért még egy KÖLYÖK is ezt csinálja ?!

Ronaldo pedig sokat visszavett a MU-s korszakbeli színészkedéseiből,ma már nagyon ritkán látni színészkedni.Messiről pedig tudom h nem szokott színészkedni

de a többi barcás nagyon is..

2012. jan. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
2012. jan. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Barcelona. Amúgy minden csapatban van 1 max. 2 színész, de a Barcában ezt a számot már túllépték :)
2012. jan. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
21%

Szerintem a Barcában sok a szinész, de ha mondjuk PEPE direkt rálépne a kezemre, akkor én is színészkednék...

(arrl nem is beszélve, hogy elötte ő fetrengett a földön, bár nem is ütötték meg)

2012. jan. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim válasza:
43%
Szerintem a Real nagyobb színész mint a barca, bár láttam pár videót h az edzésen gyakorolt a barca.. De a Real mindenképpen nagyobb színész!
2012. febr. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!