Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Pártatlanoktól és nem elvakult...

Pártatlanoktól és nem elvakult szurkolóktól kérdezem: szerintetek a Real Madrid vagy a Barcelona a nagyobb színész csapat?

Figyelt kérdés

(Én Barcelona szurkoló vagyok...és tudom, hogy néha előfordulnak nálunk is színészkedések. (Busquets, Alves, Cuenca és valljuk be néha Messi részéről is) de nem gondolom, hogy többet színészkednénk mint bármelyik másik csapat, illetve, hogy ez lenne a főjellemzőnk.

Ezért zavar, hogy a madridisták, pont ők, akiknél olyan játékosok játszanak mint Ronaldo vagy Pepe, színészezik le a Barcelonát.)


2011. dec. 25. 14:07
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Jézusom, ezt az edzésen gyakorlást ti komolyan beveszitek? Hol a bizonyíték, hogy a videón azok Barca játékosok (az elején)?
2012. máj. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
szerintem mind2 csapatba előfordul ,de nm mindegy ,h amelyik meccsen előfordul ott mekkora a tét !!!egy ral m. drukker 15/L
2012. máj. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
Egyértrlmű, hogy a Barcelona!
2012. nov. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
0%
Ezen nincs mit vitatni,b*zi Barcelonba !!!Ronaldo mikor színeszkedett utoljár,ha ?!már egyáltalán nem színészkedik,sőt még ha párszor belérugnak akkoor is ha tud megy tovább,néha fura pofát vág amikor nem megy neki valami,de akkor se azér h a szabadrugast v valami iyet harcoljon ki,csak magában duzzog,ilyet ki nem szokott ?!Ennyi !!!Barcácska a nagy szinész gárda !
2013. márc. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:

Szerintem mindkét csapatba van olyan aki színésznek született és van aki nem színészkedik de a Real madridnál talán több pl Pepe a barcelonánál meg Thiago és pl vannak akik nem színészkednek Özil és Puyol de aki színészkedik én azt nem is labdarugónak vesz

em :D

2013. aug. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
a Real nyilván! Habár már eligazolt onnan a Juventusba a legnagyobb színészük Xd...
2019. nov. 28. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!