Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek? Fociról van szó,...

Szerintetek? Fociról van szó, nehéz a döntés, légyszi olvasd el.

Figyelt kérdés
Sziasztok.Most egy nagyon nehéz döntés előtt álok az életemben...pályaválasztás.Imádok focizni,és igazából tudok egy jó sportsulit,de az gimi,és oda nem akarok menni.Van egy olyan szak is(most nemjut eszembe a neve,de nemlényeg),de az nemigazán jön be,sőt egyáltalán.De igazából csak a foci miatt mennék oda,mert bízok magamba,nemtudom miért.Nemvagyok egy nagy focista nagypályán,tornateremben szerintem elég jól nyomom(nemvagyok nagyképű),de abban bízom,hogyha lesz egy jó edzőm,akkor megtanítani rendesen...rendszeres edzések,minden jó lenne,csak félek is egy kicsit,mert ha nem válna be a foci,akkor avval a szakkal,nem mennék semmire,és sajnos nemakarok menni fősulira...nagyon döntésképtelen vagyok,esetleg ha valaki tudna tanácsot adni,megköszönném.Ennyi lenne,köszi hogy elolvastad,és bocsi hogy ilyen hosszú.15 éves vagyok.
2012. jan. 21. 23:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne a foci alapján válassz szakot, hanem suli után járj edzésre, vagy kispályás bajnokságra, hasonlók, és onnan lépj egyről a kettőre.
2012. jan. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem,van egy másik suli is ahol érdekel a szak,és van foci szakkör :D akkor azthiszem azt választom,nagyon köszi a választ :)
2012. jan. 22. 00:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!