Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Kézilabdában átlövőként...

Petrusi kérdése:

Kézilabdában átlövőként milyen tanácsokat tudnátok adni nekem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 14 vagyok, 8 év kéziből 2 évet kihagytam. Nem jártam 3.-ban és 5.-ben. Az edző szerint szépen behoztam a lemaradásomat.Most úgy játszom, mint egy átlagos korombeli, de úgy érzem, ha nem hagytam volna ki, sokkal jobban menne.Most így utólag nagyon bánom, hogy akkor hittem azoknak, akik azt mondták, hogy terhelő jól tanulni és sportolni. Edzésen megteszek mindent, és akkor nagyon jónak mondanak, de ez más emberekkel nem megy így meccsen. Átlövő vagyok, igaz, csak 1.65, de a lendületem miatt vagyok azon a poszton.A magasságomhoz képes kicsit erősebb fizikumom van, ezekkel a tulajdonságokkal hogyan tudnék jobb lenni? El tudnátok magyarázni pontosan, hogy hogyan kell csinálni a betörést?

2012. jan. 21. 23:36
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!