Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A fociban mennyire számít a...

A fociban mennyire számít a magasság?

Figyelt kérdés
Igaz az, hogy középpályára magas emberek kellenek, csatárnak pedig alacsonyak és védőnek szintén magasak?
2012. febr. 4. 23:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem. Nézd szépen meg a Barcelona kezdő csapatát és meg fogod találni magad a választ. Csupa tökmag.. A kapusnak számít, hogy milyen magas. Nem igen látok 190centinél alacsonyabb példányt ugyanis.
2012. febr. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Belső védőnek magasak kellenek.. SZélső védő már megosztottabb (sokat kell futni) ott 50-50%.. Védekező KP-nak sem árt ha magas.. Irányítók általában elég alacsonyak..Szélsők általában átlagos magasságúak (175-185).Csatárban meg van erőcsatár akik 190 cm tömör izom(én ezt a stílust jobban szeretem..) Meg vannak az ilyen Messi,David Villa félék..
2012. febr. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Djalma Santos a világ egyik legjobb védője alacsony volt és 190 magas csatárokat tett hidegre.
2012. febr. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Uwe Seeler aprótermetű csatár volt és nem egyszer a kapus kezéből kifejelte a labdát.
2012. febr. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Robi Carlos sem volt épp egy égimeszelő.
2012. febr. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindig vannak kivételek..
2012. febr. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Aha. Értem.

Köszi a gyors válaszokat. :D


Igazából azért kérdeztem, mert facebookon elkeztem játszani a Top eleven magaerel és nem tudtam, hogy mit számít a magasság a fociban. :D


És amúgy szerintetek ebben a játékban számít a magasság vagy egyáltalán nem?

2012. febr. 4. 23:24
 8/8 anonim válasza:

Top Elevenben sok a magas játékos. :D

Állandóan 190-es csatáraim vannak.

2014. máj. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!