Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nah most én eddig nem mertem...

Markcountry kérdése:

Nah most én eddig nem mertem mert nem vagyok egészen magas és nem akartam megállni a növésbe ezért mi lenne ha edzőterembe járnék?

Figyelt kérdés
de nagyon érdekelne az hogyha én ilyen idősen elkezdenék edzőterembe járni ( nem brutálisra kiyurni megam csak hogy legyen rajtam ) akkor megállnék a növésben? 16F
2011. nov. 26. 11:32
 1/7 dirtboy ***** válasza:
nem állnál meg a növésben de már 16évesen kb.kialakult a magasságod,sok cm-re már ne számíts
2011. nov. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát sokra nem is de most jelenleg pontossan 164 cm vagyok de sajnos azegyik lábam rövidebbmint a másik és ehhez azt mondta az orvos hogy ki fog egyenlítődni mikor megáll a növés szóval ezért a félelem hogy megállnék.
2011. nov. 26. 11:44
 3/7 anonim ***** válasza:

Én nem edzőtermet javasolnék számodra hanem inkább otthoni mozgásformát amit aztán teremben is csinálhatsz de súlyok nélkül.

saját testsúlyos gyakorlatoknak hívják őket, ha súlyzós edzés nélkül végzed ezeket akkor nagyon kiegyensúlyozott feszes külsőd lesz, magyarán egy esztétikus testalkatod lesz.

Ilyenek pl.húzódzkodás, tolódzkodás, hátsó tolódzkodás,felülés, fekvőtámasz, és futás, ha ezeket egy edzésterv formájában végzed pár hónap és magadon fogod látni a hatását majd.ilyen fiatalon nem érdemes még súlyokkal edzeni.Egy edző hozzászólás:)

2011. nov. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
oohhhaa hát ezt nagyon szépen köszönem egy igencsak kielégítő választ kaptam :)
2011. nov. 26. 12:03
 5/7 anonim ***** válasza:

én azért nem merek edzőterembe járni Kérdező, mert félek az izmos nőktől. ha együtt mennénk, lehet bátoríthatnánk egymást, és elhagyhatnánk a TELJESEN ÉRTELMETLEN (megalapozatlan és teljesen primitív) félelmeinket.

remélem a viccen túl az üzenet is lejött. menj edzeni, ha akarsz.

2011. nov. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

mi lenne ha edzőterembe járnál?? hát....öö....asszem....az, hogy edzőterembe járnál.

ja és nézdcsak a vörös zoli is mennyire megállt a növésben. 13 évesen kezdte, és a szerencsétlen csórikám csak 184 cm-esre nőtt....

2011. nov. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
164 centisen tökmindegy.
2011. nov. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!