Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Az ilyen edzések árthatnak a...

Az ilyen edzések árthatnak a lábamnak?

Figyelt kérdés
hello...komolyan gondolom a focit...és szeretnék itthon edzeni...azt szeretném megkérdezni hogy árthat-e a lábamnak lehet ettöl az edzéstöl olyan hogy a térdem tönkremegy meg ilyesmik??elöre is köszi..helo
2012. febr. 6. 18:26
 1/9 A kérdező kommentje:
itt a link hogy milyen edzésre gondolok:::: http://www.youtube.com/watch?v=ZOPebhaEB80&feature=fvwrel
2012. febr. 6. 18:27
 2/9 dirtboy ***** válasza:
maga a foci játék ettől sokkal veszélyesebb a térdre,normálisan kell csinálni ezt a mozgást/tornát és nem lesz bajod.
2012. febr. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez jó kis edzés szerintem.
2012. febr. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nagyon jó kis edzés, én is megnéztem végig, és jónak látom.

Guggolás teszi tönkre a térded, meg a betonon való hosszútáv futás. Ne félj, csak melegíts be. Ha vmit észlelsz, GO doki, térd az elég igényes szerkezet.

2012. febr. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem a guggolás teszi tönkre a térdet,hanem a rosszul kivitelezett guggolás.
2012. febr. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Alapból rontsolja a sajátsúlyos guggolás is :D
2012. febr. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezt mi alapján állítod?
2012. febr. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Heti 1x szerintem illik guggolgatni, én is guggolok, de nagyon pici súllyal. Nem akarom porcokat kikoptatni. Nézz el egy sportorvoshoz, aztmondja h nem ajánlja :) Bár, hasznosnak hasznos "Testépítőknek", focistáknak nem.
2012. febr. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Még mindig azt állítom,hogy ha JÓL csinálják,akkor hasznos.CSak meg kell tanulni JÓL csinálni.Én másfél éve guggolok,egylábas guggolásokat (súllyal is,ami elég nagy terhelés),de ilyen jól még nem volt a térdem :)
2012. febr. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!