Annyi bunda van a fociban hogy fel se tűnik az embereknek.Leszarják, ez is tuti bunda volt,mert ilyen Isten nincsen, hogy az Inter kikap egy Novarátol. Már ez is csak egy üzlet,szégyen
 3/11 A kérdező kommentje:
Olaszokra sem fogadok többet!
2012. febr. 12. 18:32
 4/11 anonim ***** válasza:
Tuti bunda volt. Bár, 1 helyzetük sem volt, az Inter csapatának, az meg egy másik dolog.
2012. febr. 12. 20:37
 5/11 anonim ***** válasza:
lehet bunda volt olaszoktól ez nem lenne meglepő de persze lehet simán szar napot fogott ki az inter
2012. febr. 13. 00:49
 6/11 anonim válasza:

Bunda volt, ha ez megnyugtat. Persze bunda az, amiről valamilyen módon kiderül az igazság.

13. éve fogadok online és biztosan állíthatom, hogy annyi átlátszó sportcsalás még soha sem volt, mint 2010-től kezdődően. Gyakorlatilag nincs ma olyan európai bajnokság (dél-amerikai, ázsiai sportok már korábban megfertőződtek) ahol a bunda valamilyen formája ne volna rendszeres. Mert sokféle bunda lehetséges és adott ország, vagy focicsapatra jellemző csalástípusok léteznek. Pl. az olasz A-ban a végeredményre mennek leginkább. Vagy arra, hogy egy meccs az első 60-65 percben eldőljön és utána már véletlenül se essen gól. De itt történelme van a bundának.

Vannak bajnokságok, ahol a szurkolók meg vannak győződve arról, hogy ott nem lehet bunda. Ilyen az angol Premier League. Elárulom, az is bunda, hogy az első félidőben nem rúgnak gólt, majd a 2. félidő első 10 percében rúgnak 3-4 gólt és megint semmit. Így a lesz még egy gólra fogadóktól lehet kicsalni a pénzt.

De bundagyanús lehet a múlt heti Twente-Heracles 2-3, a Lyon-Caen 1-2, az Udinese-Milan 1-2 ! (a szenvedő milan az utolsó percekben rúgott győztes góljával). Természetesen ezek közül csak nagyon kevésről fog végül kiderülni, hogy megegyeztek-e az eredményről a csapatok.

A bundáról bővebben Declan Hill könyvében olvashattok. Címe: Bunda - Futball és szervezett bűnözés. 2011-ben adták ki.

2012. febr. 14. 10:24
 7/11 A kérdező kommentje:

akkor melyik csapatokat kerüljem?

Vagy országokat?

2012. febr. 14. 16:02
 8/11 anonim válasza:

Erre így konkrétan nem lehet válaszolni, mert változó. Egy élvonalbeli csapat sem bundázik meg sorozatban 5-6 meccset, mert nagyon kilógna a lóláb.

Azt javaslom, kezdd el figyelni a saját fogadásaidat! Vezesd egy listában, hogy melyik napon, mire fogadnál. Mindenkire egyénileg jellemző, hogy hosszú távon milyen hibákat ejt. Előbb-utóbb lesz egy tapasztalatod, hogy milyen bajnokságok azok, ahol kevesebbet hibázol.

Nem tudom pl. hogy miket szoktál fogadni: fix végeredményre (1/x/2), vagy kétesélyre (1x/2x/12), esetleg élő fogadásokra?

2012. febr. 14. 17:12
 9/11 A kérdező kommentje:
fix-re és variációban 2 eséllyel. Olaszokra nem rakok, az is biztos, online nem fogadok.
2012. febr. 14. 21:11
 10/11 anonim válasza:
Rendben. Azt felejtettem ki, hogy azokból lesznek a bundameccsek, amelyikre SOKAN fogadnak. Ennek oka lehet, hogy egy csapat erős és népszerű, de az is lehet, hogy nagy papírforma eredmény várható, mondjuk egy otthon játszó középcsapattól, aki valamilyen gyengével került össze. Ezek jó eséllyel vonzzák a cápákat.
2012. febr. 14. 21:19