Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Suarez, Balotelli, Pepe,...

Suarez, Balotelli, Pepe, melyik a legundoritobb focista szerintetek?

Figyelt kérdés
2012. márc. 14. 16:12
1 2 3 4 5
 41/44 anonim válasza:
65%
Szerintem Pepe a legundorítóbb!Titeket meg nem értelek,hogy a focistákkal veszekedtek!
2013. júl. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
57%

Tudom, most sokan lefogtok a pontozni a p***csba, de én Suárezt főleg, de Balotellit is szeretem. Pepe viszont tényleg az egyik legundorítóbb focista, én talán őt utálom leginkább.


Balotelli: Akkor h***lye f***sz, de pont ezért ugyanekkor akkora forma, akkora arc és annyira vicces, szórakoztató. Picit nagyképűnek tűnhet, de ez hozzátartozik a stílusához, aminél meg szerintem ha havert keresnék magamnak ennél jobbat nem is találhatnék (havernál fontos, hogy vicces, szórakoztató legyen, jó társaság legyen, nem kell belsőséges kapcsolat, elég ha jókat tudunk együtt hülyülni). És szerintem ő se veszi teljesen komolyan magát, ő csak szórakozni akar, élni az életét, focizni és én meg speciel ezen nagyon jól szórakozok. Szóval Balotellit bírom.


Suárez meg egy zseni. Egyik legjobb csatár az utóbbi években, nem az a kimunkált zseni (mint Ronaldo vagy Lewandowski) hanem az a klasszikus őstehetség, (mint Maradona, Ronaldo, Ronaldinho) aki balhés, elhízik, nem koncentrál teljesen de mégis olyan színvonalon játszik, hogy arra csak azt lehet mondani, hogy őstehetség. Na és ezt azért tartottam fontosnak leírni, mert szerintem innen jön, hogy ő hozzá ezek a balhék, ez a kattantság hozzátartozik. Maradona se volt százas és ő is nagyon balhés volt. A harapásai is valószínűleg azért vannak mert a gyerekkora is elég rossz körülmények közt zajlott, így gondolom innen jön, hogy így akarta megvédeni magát. De Suárez szerintem, ha még kicsit rákapcsol később egy balhés ikon lehet, ugyanúgy mint a zenébe mondjuk Jim Morrison vagy ugye a futballba előtte volt Maradona. Én meg imádom az ilyeneket.

2015. márc. 2. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
Hát végül Suarez mégis benne van a top 3ba. Kiváncsi vagyok mi lett volna velle ha a Real nem mond le róla.
2016. szept. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
Pepe játszik a legmocskosabb módon....
2020. okt. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!