Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek nem túl szigorú-e...

Szerintetek nem túl szigorú-e a büntetés?

Figyelt kérdés
A fiam 15 éves az utánpotlásban focizik,egy hétközi edzésen felrúgta egy társa és Ó zokon vette csúnyán szólt vissza pontosan szidta az anyját.Ezért megbüntették, ami jogos is,csak szerintem túl szigorúan.Az edző azt mondta többet nem mehet edzésre abba kell hagynia a focit,mivel év közbe máshová nem igazolhat.Szerintem két hétre eltiltják,az jogos és elfogadható lenne,de egy gyereket eltiltani a sporttól az túl durva (persze ő is azvolt).Várom válaszaitok,köszönöm.
2012. márc. 22. 08:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ez fasság.


Az ilyen edzőt tényleg elkerülném, a gyerek meg menjen másik klubba, edzhet ott, legfeljebb meccsen nem léphet pályára.

2012. márc. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Sajnos itt csak egy klub van,ez egy kisváros Pápa.
2012. márc. 22. 09:35
 3/12 anonim ***** válasza:
ez így nem jogos, de lehet, hogy ez csak az utolsó csepp volt a fiadtól.
2012. márc. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Andizsuzsi ***** válasza:
Meg kellene kérdezned az edzőt. Így tényleg érthtetlen a dolog, de lehet, hogy nem ez volt az első eset, és most telt be a pohár. Meg aztán mit takar pontosan a "szidta az anyját"?
2012. márc. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Eddig igazán nem volt vele gond,és azt mondta urva nyádat,szerintem ez gyakran kicsúszik az ember száján
2012. márc. 22. 10:36
 6/12 kovpet ***** válasza:

Ezt a srác mesélte így vagy az edző? :)

Csak mert gyanús, hogy ez a sztori egy része csak.

Ha minden káromkodás eltiltást érne, akkor hamar elfogyna minden focicsapat :)

2012. márc. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Andizsuzsi ***** válasza:
Mondjuk az én számon sosem szokott kicsúszni, de ez most lényegtelen. Az "igazán" nem volt gond azt jelenti, hogy azért igen? Csak mert tényleg elképzelhetetlen, hogy ennyiért kitegyenek valakit egy csapatból.
2012. márc. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Végül is nem egy jó gyerek,de az edző is így mondta,azt még hozzá tenném,hogy a srácnak sajnos nem él az édesanyja,de ezt a fiam nem is tudta.
2012. márc. 22. 11:13
 9/12 Andizsuzsi ***** válasza:
Ezek szerint beszéltél az edzővel. Ő mivel indokolta a végleges eltiltást? Ha nem volt vele komolyabb probléma, akkor kimondottan az anyázással?
2012. márc. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Azt mondta ebben következetes,így nem lehet beszélni a társaival.Ami persze igaz is,csak nekem túl szigorú,majd még írok neki a facebookon.
2012. márc. 22. 12:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!