Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » 15 évesen még lenne esélyem...

15 évesen még lenne esélyem nagyobb csapatba kerülni?

Figyelt kérdés

régebb óta focizom csak nem volt lehetőségem csapatban játszani. Szerintetek hol kezdjem? Fociakadémián ,vagy kisebb csapatban?

Valaki esetleg üziben tudna segíteni?


2012. márc. 24. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:

az akadémiáasok 7-8éves koruk óta profi körülmények közt játszanak, és sokan NB1-2-ben fognak játszani, 15 évesen ezt felesleges elkezdeni ha eddig egyáltalán nem játszottál sehol (3 ismerősöm Békéscsabai Előrés, egyet ismerek a Grosicsról is és eléggé tudnak pedig egyidősek vagyunk)

látogass el egy kisebb csapat edzéseire és majd meglátod , ha jó vagy sikerülni fog

2012. márc. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez akkora hülyeség, hogy késő elkezedeni. Drogba pl. 18 évesen kezdte el és most nézd meg hol játszik. Minden azon múlik mennyire vagy jó :)
2012. márc. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szorgalmasnak kell lenni. Én 13 évesen kerültem fel a vasasba. Bár, én 9 éve focizok. De nagyon szorgalmas vagyok.

Szerintem sportsuliba kezdj. Ha jól megy, akkor akadémia. Onnantól, Real Madrid with Cristiano Ronaldo :)

2012. márc. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Drogba sem 18 éves korában kezdett el focizni, akkor csak az első junior csapatához ment

ajánlom a Wikipédiának ezt a részét : "1978. március 11-én született Abidjanban. Didier Drogba gyermekkorát a szülőhazájában Elefántcsontparton töltötte majd Franciaországba költözött. 'Tito', ahogy családja és barátai hívták, először ötéves korában hagyta el szülőhazáját. A Bretagne-i Brestbe utazott, ahol nagybátyja, Michael Goba, volt profi labdarúgó várta. Drogba három évet töltött a nagybátyjánál. Brestben, Angoulêmeben és Dunkerque-ben is élt, de honvágya volt, ezért hazatért.

Mivel hazájában a gazdasági állapotok tovább romlottak, Drogba visszaköltözött nagybátyjához Dunkerque-be, de kamaszként elköltözött tőle Franciaország más részére. Ekkor kezdett el futballozni. 1991-ben Didier szülei szintén Franciaországba utaztak, először Vannes-ben, majd 1993-ban Párizs külvárosában, Antony-ben telepedtek le."

2012. márc. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lett belőle egy izom kolosszus :)
2012. márc. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
egyértelmű! Kisebb csapat! ebben a korban az az egyetlen esély ha sokat fejlődsz és egy akadémián tuti nem fogsz játszani és a másik h nem vesznek fel.
2012. jún. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!