Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek mi legyek?

Szerintetek mi legyek?

Figyelt kérdés
Elég jól tudok focizni,(Nem csapatban, Iskolában) eddig védő voltam, de mostanában előre szoktam menni és szinte minden meccsen rúgok gólt. De én szeretek védő is lenni, de azért jó gólt rúgni. Egy ilyen védekező középpályásnak elmennéK?
2012. márc. 30. 14:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbáld meg az irányító posztot. Ha gyorsan futsz, akkor a csatár posztot. Én személy szerint, utáltam védő lenni. Kapusnak még elbohóckodtam, de csatár az igazi posztom. Szeretek visszaérni védekezni, de nekem nem az ideálom. Te is lépj feljebb, középközép, vagy jobb/bal közép :)
2012. márc. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha tényleg szeretsz támadni és visszafutni védekezni akkor vagy bal vagy jobb back legyél. De szélső is jó viszont azon a poszton is rengeteget kell futni (én is szélső vagyok, tapasztalat :D).
2012. márc. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!