Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mi szükséges hogy focista legyek?

Mi szükséges hogy focista legyek?

Figyelt kérdés
A tehetség megvan a település csapatával(amíg még létezett)gólkirály lettem.Többször döntöttem el meccseket,városi csapatok ellen is,és szeretném megtudni mit kell tennem hogy labdarúgó legyek.Azt szeretném kérdezni hova kell beiratkozni vagy nem is kell,mert mindenfélét hallok.13 éves vagyok.Köszönöm
2011. nov. 9. 22:45
 1/3 anonim ***** válasza:
odamész a csapat edzésére ahova csatlakozni szeretnél, előny ha ismersz valakit a csapatból, beszélsz az edzővel, ha van hely számodra akkor azt mondja hogy állj be edzeni és majd megnézi mit tudsz. én is izgultam hogy hogy működik az ilyen de nem volt nagy cucc, elmentem, aztán csak jártam edzésekre, nem mondta hogy ne menjek.
2011. nov. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen szinten szeretnél játszani. Ha egy NB1-2-3-mas csapatban szeretnél akkor mindenképp el kell menned egy edzőtáborba ahol ha szerencséd van felfigyelnek rád. Ez viszont komoly pénzbe kerül.
2011. nov. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kezdj el keményen edzeni gyakorolni futni és amikor nagyon jó állapotban leszel keress meg egy kőrnyékbeli csapatot hivd fel az utánpotlásvezetőt hogy itt szeretnél futballozni elmész edzésre azaz próbajátékra ahol mindent bele kell adnod és ha megfelelsz akkor leigazolnak és egy két hét mulva maximum már játszhatsz is.
2011. nov. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!