Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Lehet még valami komolyabb...

Lehet még valami komolyabb belőle? Foci

Figyelt kérdés

17 éves vagyok s nemrég támadt egy olyan ötletem, focival kapcsolatosan szeretnék valami komolyabb szintet elérni, esetleg későbbiek során megélhetési szempontként...

Tudom már nem lehetek, de megelégedek egy Fradi szintű csapattal is itthon vagy külföldön.

Most nem vagyok egy elképesztő játékos, de elkezdek edzeni (futás, labdavezetés, stb)

Egy évig gyakorolnék, rágyúrnék a hiányokra s jelentkeznék a helyi csapatba, ami Budaörsön van vagy célszerűbb lenne egy nagyobb pesti csapatot megcélozni?


Mit gondoltok lehet még valami ebből? Csapatot mit javasoltok?


Köszönöm a segítségeteket előre is!


2012. márc. 31. 13:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát ha azt mondod, hogy már 3éve futsz, van labdaérzéked akkor aztmondom, hogy talán talán nb2-nen lehetne még helyed ha még van egy kis tehetséged is, de semmi nélkül odaállsz egy fradihoz 17évesen...Bocs de ki fognak röhögni.

Sokaknak már 13-14évesen is aztmondják, hogy nincs esélye.

2012. márc. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Idővel gondoltam, hogy lenne-e esélyem odakerülni, tehát nem rögtön. Futni jól tudok.
2012. márc. 31. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!