Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Lehetek még focista?

Lehetek még focista?

Figyelt kérdés
1 éve focizok a falum csapatában és elég jól is megy (grundon is szoktunk haverokkal). Egyébként 14 éves vagyok, decemberben leszek 15.

2012. ápr. 13. 15:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze,jelentkezz egy nagyobb csapathoz próbajátékra!:)
2012. ápr. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És ezek a próbajátékok, hogy mennek? Csapatokra osztanak minket és meccseket játszunk? Vagy hogy? :D
2012. ápr. 13. 16:15
 3/7 anonim ***** válasza:
A Bilbaonak van egy olyan játékosa(talán Koikili), aki (asszem)16 évesen váltott bírkózásról focira, és még is felért a spanyol élvonalba.
2012. ápr. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez bíztató :D köszönöm a válaszokat.
2012. ápr. 13. 21:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Próbálkozz meg egy NB1-es focicsapatnak ificsapatánál.
2012. ápr. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Git14 válasza:
Szerintem elég lenne U-17-be jelentkezned.Egyébként nem csak meccsen figyelnének, hanem különböző labdajátékok, erőnléti gyakorlatok folyamán is.(Legalábbis nekem így volt).
2012. ápr. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia.megkérdezhetem hogy hol laksz?mert én is 14 vagok és készülök nagyobb csapathoz.apukám el is tudja intézni mert vannak kapcsolatai.ha esetleg közel lakunk akkor mehetnénk együtt nagyobb csapathoz.
2012. ápr. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!