Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Focista akarok lenni (bővebben...

Focista akarok lenni (bővebben lentebb)?

Figyelt kérdés

adjatok tanácsot, hogyan kezdhetnék hozzá.19f vagyok 8 éve hosszútávfutó(heti legalább 2-3 alkalommal edzettem), remek kondiban vagyok.mióta megismertem jobban a futballt ég bennem a vágy, hogy bizonyíthassak benne.eddig nem játszottam komolyabban, nem űztem versenyszerűen, korban is nagyon későre járok tudom. de a futás és a lelkesedés, a két legfőbb ami kell a focihoz megvan.segítsetek kérlek! hova járhatnék komolyabban edzeni, egyáltalán hogy is kezdjek hozzá? vidéki vagyok de viszonylag könnyen feljutok Budapestre ha ott több a lehetőség

előre is köszi



2012. ápr. 15. 20:15
 1/4 anonim válasza:
Ha budapestre fel tudsz jutni, kezdj el ott edzesre jarni, ahol ugy latod, hogy van eselyed feljebb torni...
2012. ápr. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
19 évesen ne is álmodj róla hogy profi karriered legyen, ehhez 12 max 14 éves kórodban neki kellet volna állnod egy klubnál játszani.De azért egy próbát megér, hol laksz? Pesten több klub is van de szerintem alsóbb osztályoknál próbálkozz, nb1-es csapat biztos nem fog bevenni ez 100%.
2012. ápr. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

MÉG LEHETSZ FOCISTA

MEGYE 1 2 3 OTT MÉG JÁTSZHATSZ

2012. ápr. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Dempsey válasza:
ha tényleg jó, de nagyon jó! az erőnléted, és labdához is van érzéked, akkor igen. az ügyességbeli hiányodat tudod fizikummal pótolni. kezdjél dekázni sokat, meg egyszerűbb cseleket gyakorolgass, meg meccsezzél barátokkal, helyiekkel, és állj be egy helyi kisebb csapathoz, ahol még azért lehetőséghez is jutsz, ez a legjobb lehetőség :)
2012. máj. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!