Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Onbizalmat hogyan tudunk növelni?

Onbizalmat hogyan tudunk növelni?

Figyelt kérdés
Ha tudtok irjatok nekem le pár dolgot amivel konnyen lehet növelni az önbizalmat

2012. ápr. 21. 08:53
 1/3 anonim ***** válasza:
sport - látni ahogy izmosodsz, formásodsz , versenyt nyerni , olyan dolgokat megcsinálni amiket nem mernél , barátnő , barátokkal lenni stb... csak rajtad áll
2012. ápr. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sport... az egyik legjobb önbizalom nővelő, ON mert:


- jól érzed magadat tőle

- add életcélt

- van egy hely, ahova tartozol

- magabiztosabb leszel az életben, mert tudod, hogy mire vagy képes a teremben

- síkerélményt add

- boldogabb leszel

- elégedettebb

- és nem utolsósorban jó lesz az alakod tőle és jobb lesz a kondiciód.


Off:


De ezekért meg kell küzdeni, nem jön a síker csak úgy magától. A jó kondi, szép test, tudás stb. nincs ingyen!


OFF:


Ha "rosz" sportot választasz, "rosz" csapatba kerülsz, nem vagy elég kitartó és nem veszed elég komolyan, akkor épp az ellenkezőjét fogod annak érezni amit leírtam.


Tehát lehet a legjobb önbizalom romboló is!

2012. ápr. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

bármilyen olyan cél/tett kitűzésével,amit be is fejezel.

pl meg akarok dugni 1 év alatt 20 nőt.

akarok egy klassz lakást.

aztán amikor megvan,akkor elgyönyörködsz az eredményben,visszagondolsz rá és tudod,hogy képes vagy megtenni,senki nem tud elbizonytalanítani.

de pl edzésben ugyanígy.

az első edzésemen jó ha 3x el tudtam találni az edzőt bunyó közben 1 menet alatt.

most,pár évvel később,úgy pofán verem,hogy simán megtántorodik és igazból az állóképességével kerekedik csak felém.

de 3-4 menten keresztül méltó ellenfele vagyok.

persze a 8.-10. menetben már megesz reggelire:).

de ez haladás és siker a kiinduló állapothoz képest.

2012. ápr. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!