Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Valami vitaminokkal nem tudom...

Valami vitaminokkal nem tudom növelni a magasságomat, és hogy tudnák arra edzeni hogy nagyobbat ugorjak?

Figyelt kérdés
Kosarazni szeretnék, de szerintem 178 cm nem elég ahhoz. Ezért azt szeretném kérdezni hogy nem e lehetne valahogy "mesterségesen" megnőnöm, és hogyan edzhetnék arra hogy nagyobbat ugorjak?
2012. márc. 2. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Ahhoz hogy nagyobbat ugorj a lábizmokat kell erősítened. Viszont nőni nem hiszem hogy tudsz mesterségesen.
2012. márc. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Aha értem köszi. Amúgy ha lábra edzek, akkor körülbelül mennyivel nagyobbat ugorhatok az átlagos ugrásnál?
2012. márc. 2. 16:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Az attól függ szerintem hogy milyen jó a lábedzésterved. Szerintem nem kifejezetten konditermi edzés kell mert az csak izmot növel de nem erősít úgy ahogy neked kell. Mindenféle guggolások, meg kitörések, meg egy lábas guggolások súllyal, ezek jók lehetnek. Tizen, esetleg huszon akárhány centivel is ugorhatsz magasabbra.
2012. márc. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ronaldo neki futásból 78cm ugrik magasra. Én csak 52, de szerintem elég jó, a koromhoz képest.
2012. márc. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!