Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hol van röplabda oktatás...

Hol van röplabda oktatás kezdőknek Pécsen? 12/L

Figyelt kérdés

Szeretnék röplapdázni. Hová tudnék járni, ha most még kezdő vagyok. 12/L

Köszi előre!



2012. máj. 20. 20:53
 1/5 anonim válasza:
pécsen nem túl jó a röplabda...én is röpizek,de csak suliban.hova jársz?
2012. jún. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nevelési központ-ba.
2012. jún. 12. 14:58
 3/5 anonim válasza:
ott azt hittem van sulis csapat...:$ viszont akkor egyesületet,de inkább másik sulit tudnék mondani
2012. jún. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 pipis2 válasza:

Szia!

Mi az hogy Pécsen nem jó a röpi most jutottak fel az első osztályba kupába majdnem bejutottak a négyes döntöbe.


Eredeti kérdéshez pedig : A PEAC-ot keresd meg ebbe a kérdésben lányoknak fiuknak is van röpi edzés eggyütt gyere el és nézd meg.

2012. aug. 2. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A 4.nek igaza van! Ami azt illeti szerintem nagyon is jól megállják a helyüket a fiúk NB1-be (a lányok egyébként csak NB2-be vannak!) Viszont a PEAC-nál úgy tudom nagyon nagyképűek a lányok (több ismerősöm is volt ott néhány edzésen, és olyanok hogy belép a terembe a csaj, köszön hogy sziasztok és kb. egy ember köszön vissza), erre azért számíts. szerintem ha tényleg teljesen kezdő vagy akkor sokkal érdemesebb a sulis csapatodnál bepróbálkozni, vagy egy kisebb egyesületet keresni. Ha ott megálltad a helyed még mindig mehetsz a PEAC-ba.
2013. jan. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!