Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért utálják Robbent?

Miért utálják Robbent?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy mostanában nem igazán kedvelik Arjen Robbent, a holland focistát. MIÉRT?

2012. máj. 22. 22:16
1 2
 1/11 anonim válasza:
Mert egoista
2012. máj. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mert önző, beképzelt, sosem passzol, sosem engedi másnak a szabadrúgást, stb...


De emellett a világ top 5 focistájának egyike.

2012. máj. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Én imádom Robbent,mert realos vagyok + hollandos szóval én nem utálom.
2012. máj. 23. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A top 5 focista közé nem hiszem, hogy lehetne sorolni, de valóban klasszisról beszélünk az ő esetében.

Hogy miért utálják?! Ahogy itt írták előttem, önző, öncélú játékos, de talán épp ezért emelkedik ki a mezőnyből. Szerintem jó, ha van egy csapatban 1-2 ilyen játékos.

Én nem utálom, nem is lehet így általánosítani. Megosztó inkább...

2012. máj. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha megfigyelitek Robben állandóan azt csinálja, hogy szélen meghúzza, csinál egy cselt befelé kanyarodik és rálövi. Ezt megcsinálja egy meccsen 5 ször és az egyikből gól lesz... És ettől "sztárjátékos". Alig passzol, nagyképű, mindent ő akar csinálni stb. Egyszóval nagyon önző.
2012. máj. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Bár ne szólaltál volna meg...

Egy szélsőnek ez a dolga, hogy elvigye a szélen és beadja, vagy cselezze be magát lövésig. A mi Dzsudzsánkunk se csinált többet a PSV-ben...

Az önzősége nem kérdéses...

2012. máj. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egy szélsőnek pont az a dolga, hogy oldalt meghúzza és beadja a labdát a csatároknak vagy becselezi magát és lepasszolja az egyik csatárnak. Pont ezt csinálta Dzsudzsák is a PSV-ben. Nem véletlenül ő adta a 2009-es szezonban a legtöbb gólpasszt. Ami Robbenről nem mondható el...
2012. máj. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Lestat_626 válasza:

Nézted a BL-döntőt? :D

Ha nem, ajánlom (ismétlés biztos megy valahol) és választ kapsz a kérdésedre... ;)

2012. máj. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Azért mert a BL döntőben kihagyott egy tizenegyest!!!
2012. máj. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a válaszokat! :)

Amúgy szerintem Ribéry nagyobb idióta. XD

2012. máj. 25. 19:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!