Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mitől fájhat a térdem?

Mitől fájhat a térdem?

Figyelt kérdés

Napi 2 óráz focizok (nem profi szinten)már elég régen. Egy hete kezdett el fájni a térdem. Nem is fáj, hanem inkább szokatlan érzés.Olyan mintha a két csont között a térdemnél valami gömb lenne. Mitől lehet ez?

Nem túlsúlyos, úgyhogy ez nem lehet probléme.

12/F


2009. júl. 3. 14:02
 1/2 anonim válasza:
nekem is volt ilyen problémám. ez vagy attol van h növésbe vagy, vagy attol h inszalagnyúlásod van nekem az utóbbi volt nem nagy dolog az egész csak elmész megnézeted egy orvossal és ad rá térdtartó szalagot amit sportolásnál kell hordani.pá hónapig
2009. júl. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ilyenem nekem is volt, az edzőnek le is kellett cserélnie engem, mert egy védő pont ott rúgott meg engem és utána nem birtam lábraállni. Az edzőm az mondta hogy ez valami növekedési gubó :)
2009. júl. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!