Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » 13 éves vagyok focizok azt...

13 éves vagyok focizok azt kérdezem, hogy egy NB1-es szintű játékos lehetek -e? (Többi lent).

Figyelt kérdés
Szóval 13 éves vagyok A korosztályos válogatott Budapesti válogatóján benn voltam a legjobb 50-ben de a csapatommal NB2-ben játszunk a középmezőny elején ,vagy ha úgy tetszik az élmezőny végén vagyunk. Én vagyok a Csapatkapitány és a legjobb játékos, de egyébként nagyon szerény vagyok! Több tornán vettünk részt a csapatommal és kb.: 5tornán lettem a legjobb játékosnak kiválasztva, megvan az elszántságom és szorgalmas vagyok a foci terén , az eddigi edzőim nagyon szerettek , jól fejelek és technikás vagyok és magas leszek(vagyok) (azért nem vagyok az ország legjobbja.) Egyetlen hátrányom ,hogy nem vagyok gyors de most erre edzem,bár mikor lendületben vagyok akkor azért nem vagyok lassú. Tehát szerintetek leszek NB1-es futballista? Főleg hozzáértők válaszát várom! köszönöm.

2012. jún. 16. 14:32
 1/5 anonim ***** válasza:
65%

" Én vagyok a Csapatkapitány és a legjobb játékos, de egyébként nagyon szerény vagyok!"


Nyomd már el magad xD

2012. jún. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
rengeteg munkával,kitartással,akaraterővel lehetsz pár éven belül,de ne ez legyen a célod.mondjuk a német Bundesliga legyen az alap. :) maximalizmus ezerrel!! :D
2012. jún. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
lehetsz
2012. jún. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Torghelle Junior?
2012. jún. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat...egyébként nem tartom magamat a legjobbnak ,ezeket ők mondják és télleg szerény vagyok!
2012. jún. 18. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!